Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG Q60 

(Počet produktů: 1)
Řazení: 
Pozice
Název produktu
Cena
Vytvořeno v
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model zařízení
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
LG Q60 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

LG Q60 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Kryty s vlastním motivem nebo fotkou na mobil LG Q60

Aplikace pro kryty s vlastím motivem na mobil LG Q60 z e-shopu Etuo.cz vám dává nevyčerpatelný prostor pro vaše sebevyjádření. Máte nápad? Skvělé. Připravte si obrázek nebo fotku a můžeme jít na to. Pusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil LG Q60 a obrázek do ní nahrajete. Pozor musí být v dostatečné tiskové kvalitě. Aplikace pro kryty s vlastním motivem umožňuje doladění návrhu na modelu zvoleného obalu. Můžete přidat i krátký nápis. Jakmile budete spokojeni, odešlete objednávku. Potištěný obal na mobil LG Q60 odesíláme do dvou pracovních dní. Obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny v rozměrech a tvarech mobilu LG Q60. Před odesláním objednávky si proto prosím zkontrolujte model vašeho telefonu.

Prostor pro kreativitu a ochrana mobilu LG Q60

Obaly s vlastním potiskem dávají velký prostor pro vaši kreativitu. Můžete na nich vyjádřit lásku ke koníčkům. Kryty s vlastím motivem pro mobil LG Q60 můžete pojmout i jako malou nástěnku snů. Kde jinde byste měli mít váš sen, než neustále na očích? A obal s vlastním potiskem na mobil LG Q60 máte na očích stejně často, jako telefon samotný. Schválně, kolikrát denně to tak je? Kryty s vlastním motivem pro mobil LG Q60 nejsou pouze krásné na pohled. Jsou také účinnou ochranou pro smartphone LG Q60. Kvalitní materiál a precizní zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti obalu i zabezpečení mobilu před mechanickým poškozením, ale také před prachem a nečistotami. Potisk je ve vysoké kvalitě.

Skvělý smartphone pro méně náročné LG Q60

Chytrý telefon LG Q60 má zajímavou výbavu, která potěší všechny méně náročné uživatele. Velký displej má 6,26 palce a HD+ rozlišení. Na zadní části telefonu je fotoaparát s třemi kamerami a maximálním rozlišením 16 MPx. Selfie kamerka je ve výřezu v obrazovce telefonu LG Q60. Smartphone LG Q60 má slušný výkon pro běžný každodenní provoz.