Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG Q Stylus

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil LG Q Stylus podle svého

Mít zcela unikátní pouzdro na mobil už není snem. S aplikací kryty s vlastním motivem můžete mít jedinečný obal na mobil i na váš nový telefon LG Q Stylus. Nemusíte se bát, vůbec nezáleží, jak moc si rozumíte s počítačem nebo grafickými programy. Aplikace pro kryty s vlastním motivem je navržena tak, aby práce s ní byla zcela intuitivní. Program pro kryty s vlastním motivem otevřete přímo zde na stránkách e-shopu. Nic nemusíte stahovat do počítače. Pro vytvoření obalu na mobil s vlastním potiskem vám stačí fotografie. Třeba fotka z dovolené, rodinný portrét nebo vtipná momentka. Tu nahrajete do aplikace a hned uvidíte, jak bude obal na mobil LG Q Stylus s vlastním potiskem vypadat. S fotkou můžete ještě hýbat nebo měnit její velikost. Můžete přidat i krátký text. Na výběr máte různé barvy i styly písma.

Pouzdra s grafickou pro LG Q Stylus

Máte vlastní styl a neradi se podřizujete hlavním proudu, pak je obal na mobil LG Q Stylus s vlastním potiskem pro vás to pravé. Sami si navrhnete, jak bude pouzdro vypadat. Potisk je jen ve vaší režii. Nebo můžete aplikaci pro kryty s vlastním motivem využít a navrhnout někomu blízkému dárek. Kryty s vlastním motivem s fotkami dětí nebo celé rodiny jsou skvělým dárkem pro rodiče i prarodiče. Ocení vaši vlastní invenci i to, že budou mít vnoučátka neustále u sebe. Na obal s vlastním potiskem pro mobil LG Q Stylus můžete napsat i krátké věnování.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - LG Q Stylus

Klasický zástupce střední třídy telefonů LG Q Stylus má navíc praktický stylus. Díky tomu se hodí i k preciznější práci, kdy dotek prstu není dost přesný. Výbavou je vhodný pro každodenní provoz. Základní paměť 32 GB bohatě postačí pro uložení momentek i praktických aplikací. Nicméně pokud vám dojde, můžete ji rozšířit mikroSDXC kartami.