Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG K61 

(Počet produktů: 3)
Řazení: 
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
LG K61 - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Wallet Book

LG K61 - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 654 Kč Běžná cena 769 Kč
LG K61 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

LG K61 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
LG K61 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - černá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

LG K61 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - černá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Unikátní obal na mobil LG K61 s vlastním potiskem podle vašeho přání

Váš nový mobil LG K61 si zaslouží zajímavý obal na mobil, který nemá nikdo jiný na světě. Co vyzkoušet obaly s vlastním potiskem, který si navrhnete vy sami. A my vám obal s vlastním potiskem na mobil LG K61 do dvou pracovní dní vyrobíme. Co na obalu s vlastním potiskem na mobil LG K61 bude, je pouze na vás. Pro inspiraci můžete navštívit třeba Instagram Etuo.cz. Někdo chce mít u sebe neustále fotku svých blízky, jiný využije kryty s vlastním motivem na mobil LG K61 jako malou nástěnku snů a někdo další jako ukázku vlastní práce. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem, kterou najdete zde na stránce e-shopu. Okamžitě uvidíte model obalu LG K61 a na něm váš návrh, který můžete doupravit.

Krásný a funkční obal s vlastním potiskem na mobil LG K61

Kryty s vlastním motivem na mobil LG K61 jsou krásné, jedinečné a také plně funkční. Všechny obaly na mobil LG K61, ty s vlastním motivem do toho také patří, z našeho e-shopu Etuo.cz jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a kopírují tvar i rozměry mobilu LG K61. Díky tomu na mobilu LG K61 dobře sedí a chrání jej před mechanickým poškozením. Všechny potřebné otvory pro kamery fotoaparátu, tlačítka a sloty jsou na správných místech a v dostatečné velikosti. Potisk je prováděn ve vysoké kvalitě a plně otěru a oděru odolný.

Smartphone LG K61

Telefon LG K61 má krásný design a solidní výbavu. Nechybí fotoaparát s třemi kamerami, čtečka otisku prstů i velký dotykový displej s Full HD+ rozlišením. Smartphone LG K61 má slušný výkon a dostatečně velkou paměť k uložení všech fotografií a potřebných aplikací. Velkou zajímavostí je i zvýšená odolnost mobilu LG K61. Smartphone LG K61 je dokonce držitelem certifikace MIL-STD 810G.