CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG K52

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Udělejte pro sebe něco hezkého

Telefon LG K52 je na trhu teprve od podzimu 2020. Pravděpodobnost, že potkáte více majitelů tohoto smartphonu je tak poměrně malá. Pokud však chcete získat absolutní jistotu, že si svůj telefon s nikým jiným nespletete, doporučujeme vám navrhnout pro něj kryt s vlastním potiskem. Výroba pouzdra na mobil s vaším nezaměnitelným rukopisem je velmi jednoduchá a zábavná. Za pár minut může do naší výrobny putovat obal na telefon LG K52 s vaším oblíbeným dvou či čtyřnohým domácím mazlíčkem, koláží fotek z dovolené nebo třeba citátem, který vás vždycky spolehlivě nakopne či potěší.

Kryty s vlastním motivem na míru LG K52

Abychom vám maximálně zjednodušili práci, připravili jsme pro vás maketu, která odpovídá modelu LG K52. Veškeré výřezy včetně otvoru pro zadní čtvernou kameru jsou přesně tam, kde mají být. Jako první vám doporučujeme začít s výběrem hlavního motivu či motivů. Vybírat můžete z paměti svých zařízení, z internetu nebo z naší obsáhlé galerie, kterou jsme pro vás exkluzivně zpřístupnili. Obrázek či jejich kombinaci natočte, zvětšete či zmenšete tak, aby se na ploše co nejlépe vyjímaly. Textové tlačítko umožní zvolit ta správná slova, tedy pokud chcete. Použít ho nemusíte. Na závěr ještě doporučujeme věnovat pozornost tlačítku na spodní liště, které slouží k úpravě pozadí. Zvlášť užitečné je to tam, kde vykukuje původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je pošlete.

Kvalita, na kterou jste zvyklí

Kryty na mobil s vaším unikátním motivem vyrábíme stejnou technikou, jako obaly v naší běžné nabídce. Stálostí barev a kvalitou tisku si proto můžete být jisti. Pouzdro dobře odolá všem oděrkám, škrábancům či špíně, které by jinak zaútočily na váš přístroj. Povrch je uzpůsobený tak, aby se kryt dobře držel v ruce a neklouzal, zkrátka kvalita, na kterou jste u etuo.cz zvyklí.