CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG K51S

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vystupte z davu s obalem s vlastním potiskem na mobil LG K51S

Možná to zní jako pohádka, ale obal s vlastním potiskem na mobil LG K51S můžete mít i vy. Zcela podle vašeho návrhu a představ, obal na mobil, který je naprostý unikát. Využijte tuto jedinečnou možnost a navrhněte si kryt s vlastním motivem pro mobil LG K51S. Potřebujete jen nápad, obrázek a aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil LG K51S. Ta je zde na stránkách e-shopu Etuo.cz a stačí ji jen spustit. Nahrajte do ní připravený obrázek. Můžete vybrat fotku z dovolené, rodinný portrét nebo třeba grafiku s logem vaší firmy. Jen pozor. Obrázek musí být v dostatečné kvalitě vhodné pro tisk. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem ihned uvidíte, jak bude obal na mobil LG K51S s vlastním potiskem vypadat. Aplikace umožňuje ještě drobné úpravy. Vylaďte tedy váš návrh obalu na mobil LG K51S a pozor si dejte hlavně na otvor pro kamery fotoaparátu.

Kryty s vlastním motivem mobil LG K51S zkrášlí, ale také spolehlivě ochrání

Obaly na mobil LG K51S jsou vyrobeny z kvalitních materiálu a v rozměrech a tvaru mobilu LG K51S. Dobře tak na těle telefonu LG K51S sedí a chrání jej mechanickými poškozením, ale i před prachem a nečistotami. Malý tip pro vás: Kryty s vlastním motivem jsou jedinečným a velmi osobním dárkem. Můžete nechat na obal s vlastním potiskem na mobil LG K51S natisknout fotku dětí, krásnou momentku, nebo fotku s motivem vysněné dovolené. Zaručeně takovým dárkem potěšíte. Spojuje praktický dárek s vlastní tvorbou, což ocení všichni vaši blízcí.

Chytrý mobil LG K51S

Smartphone LG K51S se výbavou řadí mezi klasické telefony střední třídy. Má velmi slušný fotoaparát, solidní paměť i velký displej s HD+ rozlišením. Nicméně vymyká se stupněm odolnosti. Pro zvýšenou odolnost má dokonce certifikaci MIL-STD 810G.