CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG K50S

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Navrhněte si potisk obalu s vlastním motivem na mobil LG K50S

Také rádi trochu, nebo raději více, vybočujete z řady? Nemáte v oblibě kompromisy a jste maximálně spokojení, když mají vaše věci osobitý ráz? Pak jsou kryty s vlastním motivem na mobil LG K50S pro vás jako stvořené. Můžete se zcela uvolnit a popustit uzdu fantazii. Tady máte absolutní svobodu. Obaly s vlastním potiskem na mobil LG K50S totiž nekladou žádné omezení. Stačí jen nápad, chvilka času a aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil LG K50S. Pro nápad můžete zkusit zajít na náš instagram Etuo.cz. Jsou tam nejpovedenější návrhy našich klientů. Populární jsou vlastní grafiky, ale také fotky z dovolených nebo rodiny. Propagovat, ale můžete i vlastní projekt. Připravený obrázek pak nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil LG K50S a v aplikaci rovnou doupravte. Přidat můžete i krátký text.

Prostor pro vaše sebevyjádření na dobrém ochránci na mobil LG K50S

Obaly s vlastním potiskem na mobil LG K50S jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Mají dlouhou životnost a vysokou odolnost. Při výrobě je respektován tvar mobilu LG K50S i jeho rozměry. Kryty s vlastním motivem proto na mobilu LG K50S dobře sedí. Nepadají a ochrání tělo chytrého telefonu LG K50S před mechanickým poškozením. I potisk provádíme ve velice vysoké kvalitě. Nemusíte se tak obávat jeho stírání nebo snadnému odírání při používání. Nic takového nehrozí. Kryty s vlastním motivem LG K50S vám budou dělat hodně dlouho radost.

Klasický chytrý telefon LG K50S

Smartphone LG K50S ničím příliš nevybočuje. Výbavou je mobil LG K50S předurčen spíše pro méně náročné klienty. Má solidní výkon a základní velikost úložiště, která plně postačí pro běžný provoz bez speciálních požadavků. Nicméně má i něco čím zaujme. Na zadní části na vás u mobilu LG K50S čekají tři kamery hlavního fotoaparátu a jeho baterie má velmi zajímavou kapacitu.