Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG K50

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal na mobil LG K50 s vlastním potiskem

Konec nudy. I pro mobil LG K50 můžete mít obal s vlastním potiskem podle vašeho návrhu. Jak na to? Postup je jednoduchý a díky aplikaci pro kryty s vlastním motivem může unikátní obal na mobil LG K50 vytvořit opravdu každý. Přímo na stránce e-shopu Etuo.cz spustíte aplikaci pro kryty s vlastním motivem pro mobil LG K50. Najděte fotku, kterou na obalu budete chtít natisknout, grafiku nebo třeba koláž. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil LG K50. Návrh obalu na mobil LG K50 ještě můžete v aplikaci pro kryty s vlastním motivem upravovat. Hotový návrh nám odešlete společně s objednávkou obalu na mobil LG K50 jedním klikem na tlačítko v aplikaci. Do dvou pracovních dní vám pošleme váš jedinečný obal na mobil LG K50 na vaši adresu.

Místo pro sny i dobrý ochránce telefonu LG K50

Obal s vlastním potiskem na mobil LG K50 je prostředkem vyjádření vašich snů a nápadů. Může to být místo pro rodinnou fotografii i propagaci vaší značky. Je to jen na vás. V každém případě si můžete být jisti, že stejný obal na mobil LG K50 nebude mít nikdo jiný. Obaly na mobil LG K50 s vlastním potiskem jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a respektují tvar i rozměry telefonu LG K50. Díky tomu jsou to ideální ochránci zařízení LG K50 před mechanickým poškozením i nečistotami. Dobře sednou na telefon, nikde se neodchlipují, skvěle se drží v ruce. Všechny otvory pro konektory či kamery foťáku jsou na správných místech a v dostatečné velikosti.

Smartphone LG K50

Klasický představitel telefonů pro běžné užívání, to je smartphone LG K50. Příjemná velikost obrazovky poskytuje dost prostoru pro psaní zpráv i prohlížení internetu. Baterie má solidní velikost a tak nebude hrozit příliš častá potřeba dobíjení mobilu.