Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG K42

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Neslevujte ze svých nároků

Pokud jste při výběru nového telefonu sáhli po jihokorejském LG K42, je jasné, že design pro vás bude důležitý. Nezaměnitelná vlnitá záda nejsou pro každého. Bez kvalitního pouzdra na mobil se ovšem dnešní přístroje neobejdou. Naštěstí je tu řešení, jak neslevit ze svých vysokých nároků na výjimečný vzhled. Pro svůj LG K42 můžete navrhnout obal s vlastním potiskem.

Kryty s vlastním motivem jsou in

Poslední dobou čím dál víc lidí využívá možnosti navrhnout si pro svého chytrého společníka obal podle svého. Smysl to dává. Na telefon se díváme opakovaně každý den. Takový pohled by nás proto měl těšit. S naším jednoduchým nástrojem na kryty s vlastním motivem si vlastní obal vytvoříte raz dva. Vše funguje intuitivně a přitom online, bez nutnosti stahovat jakoukoli aplikaci. Šablona, kterou vidíte před sebou, odpovídá telefonu LG K42. Veškeré otvory pro funkční i ovládací tlačítka i prvky jsou tam, kde mají být. O to se vám bude tvořit snadněji. Jakmile na plochu nahrajete z paměti svého zařízení, z naší galerie či internetu zvolený motiv či motivy, můžete si snadno ověřit, jak bude výsledek vypadat. Textové tlačítko je velmi oblíbené, pokud obal plánujete jako dárek. Použít ho můžete i nemusíte. Za pozornost ještě stojí tlačítko na úpravu pozadí, najdete jej na spodní liště. Vyplatí se ho využít vždy, když někde vykukuje původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je pošlete.

I ochrana může mít styl

Ačkoli telefony LG K42 splňují normu odolnosti MIL-STD-810G, opatrnosti není nikdy na zbyt. Kvalitní kryty na mobil se postarají o to, aby telefon vydržel dlouho a spolehlivě sloužil. Když k tomu navíc přidáte unikátní vzhled, jaký nemá nikdo jiný na celém světě, čeká vás několik příjemných let strávených ve společnosti 8 jádrového procesoru s Androidem 10 a baterií s kapacitou plných 4 000 mAh.