CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG K41S

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Pohrajte si s kryty s vlastním motivem na mobil LG K41S

Máte vlastní představu o tom, jak by měl vypadat obal na mobil LG K41S? A nenašli jste ho ani v bohaté nabídce krytů na mobil LG K41S s nejrůznějšími potisky z našeho e-shopu Etuo.cz. Pak pro vás máme ideální řešení. Jsou jím kryty a vlastním motivem na mobil LG K41S. Představu už máte, tak ji pouze převeďte v obrázek, který budete chtít na obal s vlastním potiskem na mobil LG K41S natisknout. Může to být fotka, grafika nebo třeba koláž. Inspiraci najdete na Instagramu Etuo.cz. Připravený obrázek pak nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem, kterou najdete přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Aplikace je plně intuitivní a umožňuje návrh obalu s vlastním potiskem na mobil LG K41S doladit. Pozor hlavně na otvor pro kamery fotoaparátu. Je důležité, aby nerušil hlavní motiv vašeho návrhu.

Místo pro vzpomínky, sny, ale i propagaci vašeho projektu

Kryty s vlastním motivem na mobil LG K41S dávají netušené možnosti pro vaše sebevyjádření. Pokud je grafika vaše hobby, můžete si pohrát s návrhem a ukázat tak vaše umění. Nebo vyberte vaši oblíbenou fotografii. Skvělým nápadem je také využít obal s vlastním potiskem na mobil LG K41S jako krásný dárek. Spojuje se v něm ryze praktický dar, vlastní tvůrčí činnost a drobnost, která potěší. Ideální kombinace, kterou rozzáříte oči babičce, kamarádovi, ale i kolegyni v práci. Obaly s vlastním potiskem na mobil LG K41S jsou navíc plně funkční a váš mobil LG K41S dobře ochrání před mechanickým poškozením jeho obalu.

Chytrý telefon LG K41S

Mobil LG K41S je sice nejnižší z novinkové řady LG, ale stále má čím zaujmout. Potěší krásný design i solidně vybavený fotoaparát s třemi kamerami a jednou selfie kamerkou. Nechybí ani populární čtečka otisků prstů, prostor pro dvě SIM a solidně velká baterie.