CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG K40S

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vylaďte váš mobil LG K40S na maximum s obalem s vlastním potiskem

Už to, že jste si vybrali mobil LG K40S s vojenským standardem odolnosti svědčí o tom, že nemáte rádi tuctové záležitosti. Pak jistě uvítáte možnost vytvořit si potisk obalu na mobil LG K40S zcela podle vašich představ. A nebojte se, nemusíte být zrovna grafický guru. Pokud se kamarádíte s grafickými programy, tak super. Ale spoustu parády se dá vytvořit i fotkami z povedených akcí. Podívejte se na náš Instagram Etuo.cz. Pro vytvoření obalu s vlastním potiskem na mobil LG K40S budete potřebovat obrázek, trochu času a aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil LG K40S. Aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil LG K40S můžete pustit přímo tady na stránce e-shopu ETuo.cz. Nic nemusíte instalovat ani ukládat. Připravený obrázek do ní jednoduše nahrajte a na modelu obalu s vlastním potiskem si můžete pohrát s doladěním.

Místo pro ukázku vašich snů a také dobrá ochránce mobilu LG K40S

Obal na mobil LG K40S s vlastním potiskem je skvělým místem, kde můžete světu ukázat, co vás baví. Představte na krytu s vlastním motivem váš projekt, rodinu nebo sny. Nic vás nebude omezovat, jen vaše fantazie a rozměry mobilu LG K40S. V každém případě si můžete být jistí, že obal s vlastním potiskem bude mobilu LG K40S dobrým ochráncem. Je vyroben z kvalitních materiálů, který vynikají dlouhou životností. I potisk samotný je udělán ve vysoké kvalitě. Nemusíte se tak bát otěru ani oděru. Všechny obaly s vlastním potiskem kopírují tvar a rozměry mobilu LG K40S. Dobře tak na něm sedí a nepadají.

Chytrý telefon LG K40S

Smartphone LG K40S nevyniká výbavou ani oslnivým designem. Přesto však rozhodně zaujme. Může se totiž chlubit vojenským standardem odolnosti MIL STD-810 G. U mobilu s úhlopříčkou větší než šest palců je to rozhodně zajímavé.