Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG K40

No search results

Vytvořte si obal na mobil LG K40 podle svého

Telefon LG K40 je oficiálně v prodeji teprve od února 2019. My už jsme však stihli připravit pro něj obal, který netrpělivě čeká na vaše originální výtvory. Nově můžete pro váš LG K40 vytvářet kryty s vlastním motivem.

Pouzdra s grafickou pro LG K40

Výroba takového pouzdra na mobil je jednodušší, než se může zdát. Uvidíte, že se v naší virtuální dílně sami brzy zorientujete. Vaším polem působnosti bude bílá plocha, kterou vidíte před sebou. Svými rozměry i uzpůsobením přesně odpovídá telefonu LG K40. Veškeré výřezy na zadní kameru, čtečku otisků prstů jsou tam, kde mají být. To se samozřejmě týká i boků přístroje, jakkoli ty zůstanou jednotně průsvitné. Na bílou plochu nahrajte pomocí jediného tlačítka jeden či více motivů. Může jít o fotografie z paměti vašeho zařízení, obrázky z internetu anebo můžete pomocí druhého tlačítka využít naši galerii. Jeden či více obrázků se dají libovolně zvětšovat, zmenšovat anebo natáčet, abyste docílili co nejlepšího rozmístění. Pokud vám na některé části budoucího pouzdra na mobil zůstane původní bílá, doporučujeme použít tlačítko na spodní liště a pozadí uzpůsobit. Jinak na tomto místě bílá zůstane. Do vašich návrhů totiž nijak nezasahujeme. Tlačítko s textem slouží k doplnění vhodných slov. Můžete ale i nemusíte ho použít. Oblíbené je zvlášť tehdy, když plánujete věnovat originální kryty na mobil LG někomu z vašich blízkých jako dárek.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - LG K40

Značka LG nemá jednoduchou pozici. Kdyby vznikla kdekoli jinde na světě, její inovativnost a unikátní přístup by jí zaručil první příčky v prodejích. Vzhledem k tomu, že Jižní Korea je domovem společnosti Samsung, značce LG nezbývá, než se spokojit s druhým místem. Jako dvojka na trhu se však nevzdává a vyvíjí vlastní zařízení. Doufá přitom, že alespoň pro někoho se tato chytrá zařízení stanou jedničkou, tak jako pro vás mobilní telefon LG K40.