CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG K30

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal s vlastním potiskem na chytrý telefon LG K30

Vyrobte si vlastní zcela unikátní obal na mobil LG K30. A ne, opravdu se nemusíte přes noc proměnit v kutila. Stačí jen trocha kreativity, pár minut času a aplikace pro kryty s vlastním motivem pro mobil LG K30. Obal samotný je už vyrobený z kvalitních materiálů a přímo v rozměrech telefonu LG K30. Ten pak potiskneme vašim návrhem. A jak tedy na to? Vyberte fotku, obrázek nebo udělejte grafiku pro potisk obalu na mobil LG K30. Můžete vyrobit i koláž z vybraných fotek. Je to jen na vás. Připravený obrázek, pozor, musí být v tiskové kvalitě, nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na smartphone LG K30. Najdete ji tady na stránkách e-shopu Etuo.cz. Aplikace umožňuje ještě drobné úpravy a doplnění textu. 4

Kryty s vlastním motivem na mobil LG K30 jsou prostorem pro vaši fantazii

Je to úžasné, vytvořit si vlastní zcela unikátní obal na mobil LG K30. Po celý den tak můžete mít u sebe fotku vašich miláčků. Nebo si udělejte malou mobilní nástěnku snů. Máte projekt, osobní značku nebo něco, co chcete propagovat? Dejte to na obal na mobil LG K30. A určitě vás hned napadá dalších tisíc věcí, co by na obalu s vlastním potiskem mohlo být. Tak směle do toho. Obaly s vlastním potiskem na mobil LG K30 jsou navíc dokonale funkční. Kopírují rozměry a tvar mobilu LG K30 a dokonale tak dosednou na jeho tělo. Jen dobře padnoucí obal na mobil LG K30 může být solidní ochranou před nástrahami okolí.

Dostupní chytrý telefon LG K30

Smartphone LG K30 patří ke klasice, která je dostupná za nevelký peníz. Má příjemnou kompaktní velikost 5,45 palce. Vnitřní vybavení neurazí, ale ani nenadchne. Baterie má 3 000 mAh. Základní paměť poskytne solidních 32 GB. Od RAM s 2 GB neočekávejte zázraky.