Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG K22

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Darujte radost

Perfektní dárek je takový, který je vám k užitku každý den a je vyráběný ručně a z lásky. Když k tomu navíc dokáže šetřit vaše peníze, k dokonalosti mu neschází už vůbec nic. Jen málokterý dárek to však svede. Výjimku snad tvoří jen kryty s vlastním motivem. Ty mají opravdu všechno: jsou určené pro konkrétní model telefonu, který chrání každý den před oděrkami, škrábanci i špínou. S výrobou vám sice pomůžeme, ale jinak půjde o vaše dílo a váš nápad, který na něj přenesete. Díky kvalitnímu pouzdru na mobil můžete významně prodloužit životnost svého přístroje a díky tomu opravdu ušetříte. Tak nad čím váhat?

Kryty s vlastním potiskem pro LG K22

Tentokrát si bereme na mušku telefon LG K22. Právě tomuto přístroji odpovídá plocha, kterou vidíte před sebou. Všechny výřezy, včetně poměrně masivního otvoru pro dvojitou zadní kameru jsou přesně tam, kde mají být. Během navrhování pouzdra na mobil s vlastním potiskem tak budete přesně vědět, jak bude výsledek vypadat. My do vašich návrhů už následně nijak nezasahujeme. Kryty na mobil podle vašeho originálního námětu tiskneme tak, jak nám je pošlete do výroby. Samotné navrhování je hračka. Jako první doporučujeme nahrát vybraný obrázek či obrázky. Využít můžete paměť svého zařízení, internet či naši galerii, kterou jsme vám pro tento účel zpřístupnili. Pokud nebude obrázek v dostatečném rozlišení, budete na to upozorněni. Kvalita je totiž důležitá a je třeba ji dobře pohlídat. Textové tlačítko využít můžete i nemusíte. Je to jen na vás. V každém případě můžete vybírat z několika velikostí, barev i fontů písma.

Na detailech záleží

Před tím, než nám svůj osobní návrh pošlete do výroby, doporučujeme pohlídat každý detail. K tomu dobře poslouží tlačítko na spodní liště, které je určené k doladění barvy pozadí. Tam, kde pozadí neupravíte, zůstane původní barva, čemuž jde snadno předejít.