Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG K20

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Individuální obal na mobil LG K20 s vlastním potiskem

Milujeme obaly na mobil LG K20, které hýří vaší kreativitou. Proto i pro smartphone LG K20 máme připravené obaly k potisku. Návrh grafiky si můžete vyrobit sami. Stačí k tomu jen trocha fantazie a pár minut času. Aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil LG K20 najdete přímo zde na stránkách e-shopu. Stačí ji jen spustit. Nyní si připravte obrázek, který budete chtít natisknout na obal, a můžeme začít. Obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Ta vám na modelu obalu pro LG K20 ukáže, jak bude potisk vypadat. Využijte možnost úprav a návrh obalu dolaďte na maximum.

Místo pro vaši fantazii a spolehlivý ochránce mobilu LG K20

Kryty s vlastním motivem dávají obrovský prostor, kde se můžete vyřádit. Ukažte světu, co ve vás je. Prezentujte svůj rodinný příběh nebo si připomínejte, co je vaším snem. Je to jen na vás. Inspiraci najdete na Instagramu Etuo.cz. Nový krásný obal na mobil LG K20 s vlastním potiskem bude zároveň spolehlivým ochráncem. Všechny kryty s vlastním potiskem jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a potisk je v top kvalitě. Kryty s vlastním potiskem kopírují rozměry a tvar mobilu LG K20. Proto na něj ideálně dosednout a nepadají. Otvory pro kamery fotoaparátu, sloty a reproduktory jsou na správných místech a v ideální velikosti. Nic tak nebrání bezvadnému provozu smartphonu LG K20. Před odesláním objednávky na obal s vlastním potiskem na mobil LG K20, proto raději zkontrolujte model vašeho telefonu. Zde jsou kryty s vlastním motivem pro mobil LG K20.

Jednoduchý smartphone LG K20

Telefon LG K20 je klasickým smartphonem, který se ničím příliš nevyniká. Nicméně je to spolehlivé zařízení, které dobře slouží méně náročným uživatelům. Má menší kompaktní velikost a nechybí ani oblíbená čtečka otisků prstů. Kvůli trochu slabší baterii počítejte s každodenním dobíjením.