CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG G8x ThinQ

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Navrhněte si obal s vlastním potiskem LG G8x ThinQ

Smartphone LG G8x ThinQ je sám o sobě unikátní a kupují si ho především lidé, kteří neradi kráčí s davem. Vaši individualitu můžete podpořit vytvořením unikátního krytu s vlastním motivem pro mobil LG G8x ThinQ. A garantujeme vám, že takový obal nebude mít nikdo jiný. Jak na to? Připravte si obrázek nebo grafiku, kterou budete chtít na obal s vlastním potiskem na mobil LG G8x ThinQ natisknout. Obrázek musí být v tiskové kvalitě. Otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil LG G8x ThinQ. Obrázek do aplikace pro kryty s vlastním motivem nahrajte a ihned uvidíte, jak bude obal na mobil LG G8x ThinQ vypadat. Na modelu můžete provést ještě dodatečné úpravy. Dejte si hlavně pozor na otvor pro snímače zadního fotoaparátu, ať nenaruší hlavní motiv potisku. Přidat lze i krátký text. Jakmile jste spokojeni, odešlete objednávku.

Kvalitní kryty s vlastním motivem na mobil LG G8x ThinQ

Obaly pro potisk jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Vynikají dlouhou životností a velkou odolností při používání. Potisk provádíme ve vysoké kvalitě, takže je plně otěru a oděru odolný. Zkrátka vydrží opravdu dlouho krásný. Kryty s vlastním motivem pro mobil LG G8x ThinQ kopírují tvar a rozměry modelu telefonu. Díky tomu na mobilu LG G8x ThinQ dobře sedí a chrání ho před nástrahami prostředí. S obalem s vlastním potiskem LG G8x ThinQ tak získáte skvělý prostor pro vaše sebevyjádření a zároveň dobrého ochránce vašeho nového mobilu.

Zajímavý chytrý telefon LG G8x ThinQ

Smartphone LG G8x ThinQ má super výkon, jednodušší fotoaparát a velmi zajímavě řešený displej. Výkon telefonu LG G8x ThinQ zajišťuje procesor Snapdragon 855 a 6 GB operační paměti. Fotoaparát možná v dnešní době trochu překvapí. Má pouze dva snímače. Nicméně peckou je OLED obrazovka mobilu LG G8x ThinQ. Tedy na ta hlavní, ale druhý modul, který můžete k mobilu připojit.