Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG G8s ThinQ

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal na mobil LG G8s ThinQ přesně podle vás

Na telefon LG G8s ThinQ můžete dát obal z tradiční nabídky, ale můžete mít i zcela unikátní obal s vlastním potiskem. Jak kryty s vlastním motivem získáte? Je to vlastně zcela jednoduché. Stačí jen nápad, vlastní obrázek a aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil LG G8s ThinQ od Etuo.cz. Aplikaci najdete přímo zde na stránkách internetového obchodu Etuo.cz. Nic nemusíte stahovat ani nikam ukládat. Připravený obrázek jednoduše nahrajete do aplikace a ihned vidíte, jak bude vysněný obal na mobil LG G8s ThinQ vypadat. S úpravami v aplikaci, ho ještě vylaďte na maximum. Přidat můžete i krátký textík. Třeba jméno nebo citát z knihy jsou oblíbené.

Designový prvek i kvalitní ochrana telefonu LG G8s ThinQ

Kryty s vlastním motivem na mobil LG G8s ThinQ mohou být unikátním designovým doplňkem. Obal s vlastním potiskem, ale může být i nástěnkou snů nebo foto rámečkem. V co kryty s vlastním motivem na mobil LG G8s ThinQ proměníte je jen na vás. Inspiraci najdete na našem Instagramu Etuo.cz. Obaly na mobil LG G8s ThinQ s vlastním motivem jsou ale plně funkční mechanickou ochranou telefonu. Jsou vyrobeny ve tvaru a v rozměrech modelu LG G8s ThinQ. Díky tomu, dobře přilehnou na tělo telefonu LG G8s ThinQ a účinně jej ochrání před drobnými oděrkami i nečistotami. Je proto nutné před odesláním objednávky obalu s vlastním potiskem, zkontrolovat model telefonu.

Skvělý design i ovládání mobilu LG G8s ThinQ

Smartphone LG G8s ThinQ je zajímavý tzv. na první dobrou. První co uvidíte, je vyladěný design telefonu LG G8s ThinQ. A ten se opravdu povedl. Následně vás čeká luxusní výbava telefonu LG G8s ThinQ. Pomyslnou třešinkou je netradiční ovládání smartphonu. Je založeno na rozeznání vašeho hemoglobinu v krvi. Staří pouze přiblížit ruku k citlivým senzorům telefonu LG G8s ThinQ ten váš hemoglobin rozezná.