Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG G8 ThinQ 

(Počet produktů: 2)
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Sale
LG G8 ThinQ - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Navrhnout kryt FLEXmat Case

LG G8 ThinQ - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
Sale
LG G8 ThinQ - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Navrhnout kryt Wallet Book

LG G8 ThinQ - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 654 Kč Běžná cena 769 Kč
 

Vytvořte si obal na mobil LG G8 ThinQ podle svého

Smartphone LG G8 ThinQ je už sám o sobě unikátem. Proč pro něj tedy pořizovat tuctový obal, když ho můžete zabalit do zcela jedinečného obalu na mobil. Obalu, který nebude mít nikdo jiný na světě. V e-shopu Etuo.cz máte možnost nechat vytisknout obal na mobil LG G8 ThinQ s vlastním potiskem. Záleží jen na vás a vaší fantazii, co na obalu bude. Kryty s vlastním motivem mohou být potisknuty fotografií nebo grafikou podle vlastního zadání. Jediné, co potřebujete je obrázek, který chcete na krytu mít. Ten nahrajete do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Aplikaci otevřete přímo v e-shopu Etuo.cz. Nic se nestahuje do počítače, obsluha aplikace je jednoduchá. Kryty s vlastním motivem potiskneme a odesíláme do 24 h od tisku. Tisk je ve vysoké kvalitě, je plně otěru odolný.

Pouzdra s grafickou pro LG G8 ThinQ

Kryt s vlastním motivem pro telefon LG G8 ThinQ mohou být manifestem vašeho jedinečného vkusu. Na obalu s vlastním potiskem můžete mít vlastní grafiku nebo třeba fotku rodiny. Je jen na vaší fantazii, co chcete světu ukázat. Obaly s vlastním potiskem mohou být i skvělým dárkem. Co víc potěší vaši maminku než obal na telefon LG G8 ThinQ , který je praktický a zároveň na něm každý den uvidí vaši usměvavou tvář. Na kryty s vlastním motivem můžete napsat i krátké věnování nebo vyznání. Skvělý dárek tak dotáhnete k absolutní dokonalosti.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - LG G8 ThinQ

Smartphone LG G8 ThinQ byl představen na začátku roku 2019 a hned si získal své příznivce. Může za to naprosto skvělá audio výbava smartphonu. Fanoušky výkonných audio telefonů táhne nový výkonnější procesor SnapDragon 855 a především technologie Crystal Sound OLED (CSO), která má zvuk přenášet vibracemi přímo přes zobrazovací panel telefonu. LG tak představuje další využití velké obrazovky telefonu LG G8 ThinQ . Zvuk ještě podpoří samostatný reproduktor na spodní části telefonu.