+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Navrhněte si vlastní pouzdro pro LG G8 ThinQ

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vytvořte si obal na mobil LG G8 ThinQ podle svého

Smartphone LG G8 ThinQ je už sám o sobě unikátem. Proč pro něj tedy pořizovat tuctový obal, když ho můžete zabalit do zcela jedinečného obalu na mobil. Obalu, který nebude mít nikdo jiný na světě. V e-shopu Etuo.cz máte možnost nechat vytisknout obal na mobil LG G8 ThinQ s vlastním potiskem. Záleží jen na vás a vaší fantazii, co na obalu bude. Kryty s vlastním motivem mohou být potisknuty fotografií nebo grafikou podle vlastního zadání. Jediné, co potřebujete je obrázek, který chcete na krytu mít. Ten nahrajete do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Aplikaci otevřete přímo v e-shopu Etuo.cz. Nic se nestahuje do počítače, obsluha aplikace je jednoduchá. Kryty s vlastním motivem potiskneme a odesíláme do 24 h od tisku. Tisk je ve vysoké kvalitě, je plně otěru odolný.

Pouzdra s grafickou pro LG G8 ThinQ

Kryt s vlastním motivem pro telefon LG G8 ThinQ mohou být manifestem vašeho jedinečného vkusu. Na obalu s vlastním potiskem můžete mít vlastní grafiku nebo třeba fotku rodiny. Je jen na vaší fantazii, co chcete světu ukázat. Obaly s vlastním potiskem mohou být i skvělým dárkem. Co víc potěší vaši maminku než obal na telefon LG G8 ThinQ , který je praktický a zároveň na něm každý den uvidí vaši usměvavou tvář. Na kryty s vlastním motivem můžete napsat i krátké věnování nebo vyznání. Skvělý dárek tak dotáhnete k absolutní dokonalosti.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - LG G8 ThinQ

Smartphone LG G8 ThinQ byl představen na začátku roku 2019 a hned si získal své příznivce. Může za to naprosto skvělá audio výbava smartphonu. Fanoušky výkonných audio telefonů táhne nový výkonnější procesor SnapDragon 855 a především technologie Crystal Sound OLED (CSO), která má zvuk přenášet vibracemi přímo přes zobrazovací panel telefonu. LG tak představuje další využití velké obrazovky telefonu LG G8 ThinQ . Zvuk ještě podpoří samostatný reproduktor na spodní části telefonu.