Navrhněte si vlastní pouzdro pro Lenovo Tab P10

No search results

Vždy originální kryty s vlastním motivem

Tablet Lenovo Tab P10 má skleněná záda. Ta sice vypadají krásně, ale moc toho neunesou. Každá oděrka, škrábanec či špína jsou na nich hned vidět. Uchránit tablet přitom není nic nemožného. Stačí si kryty na tablet Lenovo Tab P10 vybírat u spolehlivého výrobce. Naše základní nabídka obalů na tablet Lenovo Tab P10 je velmi bohatá. Vedle toho však nabízíme také lákavou možnost navrhnout si kryty s vlastním potiskem.

Jednoduše, za pár minut

Navrhování pouzdra na tablet je snazší, než se zdá. Stačí dobrý nápad a trocha času. O všechno ostatní jsme se postarali my. Vaším polem působnosti bude bílá plocha, kterou vidíte před sebou. Svými rozměry i funkčním uspořádáním odpovídá tabletu Lenovo Tab P10. Díky tomu získáte dobrou představu, jak bude výsledný obal vypadat. Plocha bude krýt jednak záda tabletu a jednak jeho displej. Jestli navrhnete jeden společný motiv, měli byste počítat s tím, že bude na obale rozpůlený. Obrázky přitom můžete vybírat, kde jen chcete. Velmi oblíbené jsou fotky, třeba partnera, dětí nebo domácích mazlíčků. Svůj originální motiv však můžete najít také na internetu, v naší free galerii anebo si ho vytvořit pomocí některého z grafických programů. Jakmile je obrázek či jejich koláž tam, kde jej chcete, máte téměř hotovo. Zbývají už jen detaily. Textové tlačítko slouží k doplnění vhodných slov. Tlačítko úpravy pozadí doporučujeme vždy, když někde vykukuje původní bílá. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme, takže bílá by zůstala i na vašem výsledném díle.

Mezi pěti jasná jednička

Tablet Lenovo Tab P10 obsahuje Snapdragon 450, který doplňuje 4GB operační paměti. Interní úložiště získalo plných 64 GB. Kapacita baterie se dostala až na velmi slušných 7 000 mAh. Když to porovnáme s ostatními modely tabletů Lenovo, které byly představené zároveň s ním, máme tu jasného vítěze. Zda jeho prvenství bude platit i v oblasti prodejů teprve ukáže čas.