CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Lenovo Tab M10 Plus 10.3

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Lenovo Tab M10 Plus 10.3 jako žádný jiný

Nejoblíbenější kryty na tablet jsou bez pochyby knížkové. Pohyblivé křídlo totiž neslouží jen jako základní ochrana displeje, ale také jako praktický stojánek. S trochou fantazie se navíc mohou proměnit v designový prvek, na který bude radost pohledět. Pro svůj tablet Lenovo Tab M10 Plus 10.3 můžete nově vytvořit obal s vlastním potiskem. Váš návrh se stane unikátním doplňkem, jaký nemá nikdo jiný na celém světě.

Dřív, než napočítáte do tří

Navrhnout parádní kryty s vlastním motivem je snadnější, než se zdá. Náš online nástroj na jejich tvorbu nepotřebuje žádnou aplikaci, ani stahování, takže kapacita vašeho zařízení zůstane neporušená. V prvním kroku to chce dobrý nápad. Kromě internetu, či paměti vašeho zařízení, je vám k dispozici také naše galerie. Na plochu, která svými rozměry i rozvržením přesně odpovídá tabletu Lenovo Tab M10 Plus 10.3, jich nahrajte jeden či více. Natočte je, naposouvejte, dokud nebudete zcela spokojeni. Obraz můžete doprovodit správnými slovy. To je velmi oblíbené v případě, pokud mají pouzdra na tablet sloužit jako dárek. Posledním krokem by měla být revize barevnosti pozadí. Tam, kam nezasahuje váš motiv či motivy, zůstane původní barva. Přizpůsobit zvolenému motivu ji můžete pomocí tlačítka na spodní liště. Kryt podle vašich představ potom odešlete k nám do výrobny. Za pár dní se můžete těšit na výsledek.

Pro děti jako dělaný

Tablety se těší výjimečné oblibě u dětí. Díky svým rozměrům jim připadají jako malé televize, které navíc poslouchají na každý dotyk. Značka Lenovo si je toho dobře vědoma. Proto svůj nejnovější tablet Lenovo Tab M10 Plus 10.3 vybavila řadou funkcí, které ocení nejen děti, ale i dospělí. Vedle ochrany očí je to například možnost nastavení bezpečného obsahu i doby, kterou mohou děti u tabletu strávit. S ochranným krytem od etuo.cz získáte jistotu, že bude tablet v bezpečí, ať už si ho vezmou do parády i ty nejneposednější dětské ručičky.