Navrhněte si vlastní pouzdro pro Lenovo Tab M10 10.1 

(Počet produktů: 1)
Řazení: 
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Lenovo Tab M10 10.1 - kryt na tablet s vlastním motivem Wallet Book - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Wallet Book

Lenovo Tab M10 10.1 - kryt na tablet s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 756 Kč Běžná cena 889 Kč
 

Kryty s vlastním potiskem nově také pro Lenovo Tab M10 (10,1)

Jakmile trh zasáhne nějaká novinka, býváme u toho jako jedni z prvních. Jen tak vám můžeme nabídnout pouzdra na tablet, co se sotva dostal do prodeje. Nejinak je tomu u novinky Lenovo Tab M10. Hned jak jsme zaznamenali informaci o jeho uvedení, navrhli jsme pro něj obaly v nejrůznějším designovém provedení. Vedle toho však stále zůstává lákavá možnost navrhovat si kryty s vlastním motivem. Tentokrát na míru tabletu Lenovo Tab M10.

V nadživotní velikosti

Pouzdra na tablet, které zdobí osobní, originální motiv, často slouží jako praktický dárek pro naše blízké. My jsme však při jejich vyrábění zaznamenali ještě jeden fakt: lidé si je často pořizují kvůli velkorysé ploše, na které se mohou kreativně vyřádit. V případě tabletu Lenovo Tab M10 jde o plných 10 palců krát dva. Proč krát dvaM? Obaly na tablet nekryjí jen záda přístroje. Díky pohyblivému křídlu posykují základní ochranu také displeji. Malířská plocha, která se nabízí, je proto dvojnásobná. K výslednému dílu přibydou jen malé otvory pro kamery, s těmi je nutné počítat. Vedle toho už je tu jen bílá plocha, která čeká na své velkolepé umělecké ztvárnění. Motiv, který na něj umístíte, bude opravdu vidět. Plocha je tak velká, že v případě portrétů lidí či zvířat můžete dokonce dosáhnout nadživotní velikosti! Už proto je nutné dbát na dostatečné rozlišení původního obrázku. Obraz je vždy možné doplnit vhodnými slovy. Pozadí doporučujeme ladit tam, kde prosvítá původní bílá. Do vašich návrhů po jejich odeslání už nijak nezasahujeme. Pouze je doplníme o naši unikátní technologii tisku, abyste byli s výslednými kryty na tablet Lenovo Tab M10 spokojeni stejně, jako s obaly v naší běžné nabídce.

Nic nemusí být černo bílé

Tablet Lenovo Tab M10 se vyrábí v odstínech břidlicově černá a polární bílá. U černo-bílé to však zůstat nemusí. Vašemu tabletu mohou vnést do života barvy originální pouzdra, která sami navrhnete. Jde to snadno. Za pár minut může být obal u nás ve výrobě.