Navrhněte si vlastní pouzdro pro Lenovo Tab E8

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kryty s vlastním motivem nově také pro Lenovo Tab E8

Jakmile se na trhu s mobilním zařízením objeví nějaká novinka, zhodnotíme ji a pokud uznáme, že má zákazníkům co nabídnout, vyrobíme pro ni správné ochranné příslušenství na míru. Nejinak je tomu v případě tabletu Lenovo Tab E8. Díky šikovně nastavené ceně a dobrým specifikacím jsme se rozhodli nejen pro standardní nabídku obalů, ale také možnost navrhnout si kryt podle svého.

Dárek, který potěší

Navrhnout kryty s vlastním potiskem je stále populárnější. Jde totiž o skvělý dárek. Obal bude provázet svého nového majitele na každém kroku. Zapomenout, že návrh pouzdra na tablet je vaše dílo, jen tak nepůjde. Obdarovaná osoba si bude stále připomínat, že má u sebe něco od vás. Navrhnout takový obal je přitom hračka. Předem jsme pro vás připravili šablonu, ze které se dají kryty na tablet Lenovo Tab E8 snadno vyrobit. Všechny výřezy a otvory jsou přesně tam, kde mají být. Vy díky tomu získáte dobrou představu, kam zvolený motiv umístit. Vkládání obrázků a textů je hračka, stačí je nahrát či přetáhnout. K dispozici je vám přitom nejen paměť vašeho zařízení a celý internet, ale také naše galerie, kde můžete načerpat inspiraci. Písmo i obrázky jde otáčet, zvětšovat, zmenšovat i měnit. Do výroby byste obal měli dát teprve, až budete s výsledkem opravdu spokojeni. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme, tiskneme je tak, jak je pošlete. Při tisku pouze využíváme naše dlouholeté know-how, díky kterému jsou barvy odolné a stálé a tisk vydrží.

Dobrý uvnitř, oslnivý navenek

Uvnitř tabletu najdeme čtyřjádrový chipset MediaTek MT8163B. Operační paměť nabízí 1GB. Úložiště zůstává u kapacity 16GB, ovšem s možností zvětšení pomoci microSD karet. Ne příliš oslnivé parametry dokáže spolehlivě zastínit design, který vtisknete pouzdru na tablet. Právě s jeho pomocí se zařízení nižší třídy stane doplňkem, na který bude každý majitel právem hrdý. Tak směle do toho.