CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Lenovo Tab E7

No search results

Kryty na tablet Lenovo Tab E7 po svém

Kryt tabletu nabízí poměrně velkorysou plochu a to i v případě, že má 7´´ displej. Pro tablety se nejvíce uchytily knížkové obaly. Kromě zadní plochy bude zvolený motiv zdobit také celý přední displej. Už proto je dobré vybrat pro něj takový motiv, který vás nepřestane bavit ani po několika měsících používání. Vaše Etuo.cz ví, jak to zařídit. Pro tablety Lenovo Tab E7 nabízí možnost navrhnout si kryt podle svého.

Dobrý nápad

Vytvořit kryty s vlastním potiskem je jednodušší než se zdá. V zásadě vám stačí dobrý nápad a pár minut času. Bílá plocha před vámi totiž přesně odpovídá tabletu Lenovo Tab E7. Veškeré výřezy pro funkční a ovládací tlačítka a prvky jsou přesně tam, kde mají být a také rozměry správně sedí. Dobře umístit fotku, obrázek či jejich kombinaci je díky tomu mnohem snazší. Porozhlédnout se po ní můžete v paměti svého zařízení, na internetu nebo v naší obsáhlé galerii, která je vám celá zpřístupněná. Tlačítko pro přidání textu není třeba zvlášť představovat. Snad jen doplňme, že svůj text můžete posouvat, měnit jeho velikost i font tak, aby nejlépe odpovídaly motivu vašeho pouzdra na tablet. Upravit pozadí vám doporučujeme v případě, že kdekoli prosvítá původní bílá. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Kryty s vlastním motivem tiskneme tak, jak nám je pošlete. Kvalitou provedení a stálostí barev si proto můžete být jistí. Až budete s výsledkem spokojení, jednoduše potvrďte objednávku. Okamžitě se jí budeme věnovat, takže váš jedinečný doplněk může být u vás již za pár dní.

Ještě lepší dárek

Tablet jako dárek bývá častý třeba mezi partnery nebo manžely. I u základních modelů jde o poměrně velkou investici. Naopak perfektní zabezpečení na míru odpovídá běžné ceně za dárek. Kryty na table Lenovo Tab E7 s vlastním potiskem dáte druhým nejlépe najevo, jak moc vám na nich záleží. Investovaný čas a nápad se totiž počítají. Než se pustíte do jejich navrhování, doporučujeme vám znovu si ověřit, že dotyčná osoba má skutečně tablet Lenovo Tab E7.