Navrhněte si vlastní pouzdro pro Lenovo Tab E10

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kryty s vlastním motivem na tablet Lenovo Tab E10

Pokud jste se stali majiteli tabletu Lenovo Tab E10, jistě se jako první rozhlížíte po kvalitním zabezpečení. V naší nabídce najdete nepřeberné množství nejrůznějších designů. Přesto se může stát, že o svém obalu budete mít zcela jasnou představu, kterou nedokáže naplnit ani ten nejnápaditější výrobce. I pro tento případ máme řešení. Také pro tablet Lenovo Tab E10 můžete vytvářet kryty s vlastním potiskem.

Originální pouzdro dřív, než byste čekali

Navrhování vlastního pouzdra na tablet jde snadno. Uvidíte, že se brzy zorientujete. Bílá plocha, kterou vidíte před sebou, svými rozměry přesně odpovídá tabletu Lenovo Tab E10. Veškeré výřezy pro fotoaparát, ale i funkční a ovládací tlačítka a prvky jsou přesně tam, kde mají být. Navrhování je díky tomu ještě jednodušší. Z paměti svého zařízení, z internetu nebo z naší galerie si zvolte jeden či více obrázků a na plochu je nahrajte. Natáčení, zvětšení či zmenšení funguje velmi intuitivně. Textovým tlačítkem přidáte na obal vhodná slova. Můžete si zvolit font, barvu písma, velikost i umístění. Na spodní liště ještě zvlášť upozorňujeme na tlačítko úpravy pozadí. Využijte ho tam, kde motiv původní pozadí nezakrývá. Pokud pozadí neupravíte, zůstane na něm původní bílá. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme, tiskneme je tak, jak jste je poslali. Znovu si prosím pohlídejte dostatečnou velikost a rozlišení plánovaného motivu. Plocha na tabletu je poměrně velká, obrázek by měl být dostatečně ostrý.

Potěší výkonem i baterií

Tablet Lenovo Tab E10 potěší všechny milovníky filmů. Kvalitní zvuk, dostatečný výkon a navíc baterie se 4 850 mAh poskytuje dostatek šťávy na prohlížení filmů plných 7 hodin. Tak dlouhé sledování filmů vám doporučit rozhodně nemůžeme, snad jen pokud dojde na cestování. V tom případě jistě oceníte, když se nebudete muset při dlouhé cestě vlakem, letadlem či autobusem zabývat hledáním vhodné zásuvky.