Navrhněte si vlastní pouzdro pro Kindle 10 

(Počet produktů: 1)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 4
Výrobce / Série 1
Barva 1
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Kindle 10 - kryt na tablet s vlastním motivem Wallet Book - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Wallet Book

Kindle 10 - kryt na tablet s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 756 Kč Běžná cena 889 Kč
 

Obal na čtečku Kindle 10 s vlastním potiskem

Vytvořte si jedinečný obal na čtečku s vlastním potiskem, jaký nemá nikdo jiný na světě. Můžete se nechat inspirovat oblíbenou literární postavou nebo rovnou celým světem. Kryty s vlastním motivem na čtečku Kindle 10 nemusí být jen ve stylu Hry o trůny nebo Harryho Pottera. Skvělé jsou i motivy ze Zeměplochy nebo klasických Verneovek. V každém případě chce to nápad, pár minut času a aplikaci pro kryty s vlastním motivem na čtečku Kindle 10, kterou najdete zde na stránce. Připravený obrázek nahrajte rovnou do puštěné aplikace pro kryty s vlastním motivem. Aplikace pro kryty s vlastním motivem na čtečku Kindle 10 umožňuje ještě dodatečné úpravy nebo přidání textu. Nejčastější se dává oblíbený citát z knihy, ale můžete na kryty s vlastním motivem napsat cokoliv. Třeba věnování. Kryty s vlastním motivem na čtečku Kindle 10 jsou totiž skvělým dárkem.

Kvalitní materiál a precizní zpracování obalu s vlastním motivem na čtečku Kindle 10

Kryty s vlastním motivem pro čtečku Kindle 10 jsou skutečně jedinečným dárkem. Spojují praktickou věc a kreativní tvorbu a to se cení. Nicméně hlavní je, že obaly s vlastním potiskem dokáží čtečku Kindle 10 spolehlivě ochránit. Jsou z kvalitních a odolných materiálů, které mají dlouhou životnost. Čtečka Kindle 10 je tak spolehlivě ochráněná před nepřízní osudu i okolí. Kryt s vlastním motivem chrání především zadní část čtečky, knížkové obaly s vlastním potiskem pak ochrání i přední dotykovou obrazovku. Potisk na krytu s vlastním motivem je ve vysoké kvalitě. Vydrží opravdu dlouho krásný, neotírá se ani nesmývá.

v

Kindly jsou klasickou mezi čtečkami elektronických knih. Čtečka Kindle 10 je aktuální verzí. Má obrazovku s antireflexní úpravou. Je lehká, má jen 174 gramů. To je super především při cestování se čtečkou Kindle 10 nebo při čtení dlouhých románů.