Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Y8p

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 100
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Objevte možnosti kreativních krytů s vlastním motivem pro mobil Huawei Y8p

Kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Y8p jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí pobavit, trochu se odreagovat, anebo využít šanci získat obal na mobil Huawei Y8p, který nemá nikdo jiný na světě. A skvělou zprávou je, že nemusíte být grafik či umělec, abyste si dokázali vytvořit obal s vlastním potiskem na mobil Huawei Y8p. Stejně dobře jako autorská grafika poslouží i fotografie, která se vám líbí a splní vaše představy. No a pak už je jen potřeba aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Y8p. Aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Y8p pak najdete přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Spustíte ji a vložíte do ní připravený obrázek, fotku či grafiku. Připravený obrázek vám pak aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Y8p ukáže na modelu obalu. Návrh můžete ještě doupravit. Třeba posunout umístění obrázku, přidat text s věnováním nebo pozadí. Pak už jen odeslat a za dva pracovní dny můžete začít vyhlížet pošťáka.

Kvalitní materiály i krásný potisk na krytu s vlastním motivem na mobil Huawei Y8p

Kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Y8p jsou místem pro vaše sebevyjádření, dlouhodobé sny i nápady. Na obalu s vlastním motivem na mobil Huawei Y8p můžete nosit fotku nejbližších, místo vysněné dovolené, ale také třeba logo vašeho projektu. V každém případě si můžete být jistí, že jsou obaly na mobil Huawei Y8p s vlastním potiskem vyrobeny z kvalitních materiálů, které umožní mobil Huawei Y8p dobře chránit. Při výrobě je respektován tvar a rozměry mobilu Huawei Y8p. Otvory pro kamery fotoaparátu jsou na správných místech a v dostatečné velikosti.

Smartphone Huawei Y8p

Je stylový, je krásný, ale stále ještě postrádá možnost nainstalovat si aplikace Google. Takový je novinkový mobil Huawei Y8p se super výbavou.