Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Y7 Prime (2019) 

(Počet produktů: 3)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 103
Výrobce / Série 3
Barva 3
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Huawei Y7 Prime (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Soft Flex

Huawei Y7 Prime (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
Huawei Y7 Prime (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Huawei Y7 Prime (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
Huawei Y7 Prime (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem Crystal Cover - průhledný DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Crystal Cover

Huawei Y7 Prime (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem Crystal Cover - průhledný

Akční cena 577 Kč Běžná cena 679 Kč
 

Vytvořte si obal na mobil Huawei Y7 Prime (2019) podle svého

Už žádné kompromisy ani přizpůsobování se davům. Teď můžete mít i obal pro váš telefon Huawei Y7 Prime (2019) zcela podle vašeho vkusu. Se službou kryty s vlastním motivem internetového obchodu etuo.cz si můžete vytvořit vlastní zcela originální obal na mobil Huawei Y7 Prime (2019). Motiv vašeho unikátního obalu na mobil necháme úplně na vaší fantazii. Inspiraci najdete třeba na Instagramu internetového obchodu etuo.cz. Můžete využít povedenou fotografii z výpravy do hor, momentku z poslední dovolené nebo třeba obrázek domácího mazlíčka. Pokud si rozumíte s grafickými programy, vytvořte si unikátní grafický návrh. Kryty s vlastním motivem jsou výborným dárkem pro vaše blízké. Co potěší babičku více než fotografie jejich vnoučat, kterou bude mít u sebe pokaždé, když vezme telefon do ruky.

Pouzdra s grafickou pro Huawei Y7 Prime (2019)

Vytvoření návrhu obalu s vlastním potiskem je zcela jednoduché a zvládne to opravdu každý. Zde na stránkách e-shopu etuo.cz otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Otevřete ji a nahrajte do ní připravený obrázek. Jen pozor aby měl dostatečnou kvalitu pro tisk. Pro kryty s vlastním motivem jsou připraveny klasické zadní kryty na mobil nebo oblíbená knížková pouzdra. Aplikace pro kryty s vlastním motivem umožňuje i drobné úpravy. Vše vylaďte k vaší maximální spokojenosti. Nakonec můžete přidat i krátký text. Na obal můžete napsat vaše jméno, citát nebo třeba věnování. Když budete spokojení, odešlete objednávku. Potištěné obaly odesílám do 24 hodin na vaši adresu. Kryty s vlastním motivem jsou plně otěru i oděru odolné. Snadno se udržují v čistotě.

Mobil Huawei Y7 Prime (2019) - informace o modelu

Telefony čínského výrobce Huawei vynikají v mnohých směrech. Strategií výrobce je dodávat na trh skvěle vybavené mobily za bezkonkurenční ceny. A daří se mu to. Stejně tak je to i u mobilu Huawei Y7 Prime (2019), který Číňané představili začátkem roku 2019. Má trendy bezrámečkový design s průstřelem pro selfie kamerku. Uživatele potěší i skvělý výkon telefonu, velká obrazovka a baterie s velkou kapacitou.