Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Y7 (2019) 

(Počet produktů: 3)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 103
Výrobce / Série 3
Barva 3
Řazení: 
Pozice
Název produktu
Cena
Vytvořeno v
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model zařízení
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Huawei Y7 (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Soft Flex

Huawei Y7 (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
Huawei Y7 (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Huawei Y7 (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
Huawei Y7 (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem Crystal Cover - průhledný DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Crystal Cover

Huawei Y7 (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem Crystal Cover - průhledný

Akční cena 577 Kč Běžná cena 679 Kč
 

Vytvořte si obal na mobil Huawei Y7 (2019) podle svého

Držíte krok s vývojem mobilních technologií? Koupili jste si nový mobil Huawei Y7 (2019)? Gratulujeme a fandíme vám. V e-shopu Etuo.cz také držíme palec na tepu doby. Máme připravené doplňky, kryty na mobil Huawei i kryty s vlastním motivem. Zvláště na poslední položku jsme hrdí. Pro svůj nový telefon Huawei Y7 (2019) můžete mít zcela unikátní obal s vlastním potiskem. Vytvoření obalu s vlastním potiskem je zcela jednoduché. Přímo zde v e-shopu Etuo.cz spustíte aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Do aplikace nahrajete vybranou fotografii nebo vlastní grafiku. Okamžitě vidíte návrh obalu. Můžete provádět ještě drobné úpravy. Měnit velikost obrázku, posouvat s ním nebo přidat krátký text. Jakmile budete spokojeni, odešlete návrh a objednávku. Potištěný obal odesíláme během jednoho pracovního dne. Obal je plně otěru i oděru odolný a skvěle se udržuje v čistotě.

Pouzdra s grafickou pro Huawei Y7 2019

Individuální obaly s vlastním potiskem jsou skvělým vyjádřením vašeho vkusu. Můžete vzdát hold svým koníčkům a láskám. Někdo si na obal dá fotku svého mazlíčka, jiný chce mít svou rodinu neustále na očích. Fantazii meze neklademe. Je to skutečně jen na vás. Můžete mít kryty s vlastním motivem, kde bude logo vašeho projektu nebo motto, které vás provází soukromým i pracovním životem. Kryty s vlastním motivem jsou navíc plně funkční. Ochrání váš telefon před mechanickým poškozením i nečistotami.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Huawei Y7 2019

Mobily Huawei patří dlouhodobě ke špičce mobilních zařízení. Vynikají po všech stránkách. V designu udává Huawei tón oboru. Skvělý je poměr výkon a cena. Po nových mobilech Huawei je velká poptávka. Hned začátkem roku 2019 představila značka nový mobil Huawei Y7 (2019). Telefon patří k solidně vybaveným zařízením za dostupné ceny. Potěší velkým LCD displejem s úhlopříčkou 6,26 palce a rozlišením HD+. Displej je bezrámečkový a má výřez ve tvaru kapky vody. Hlavní fotoaparát je duální s rozlišením 13 MPx, selfie kamera je ukryta ve výřezu a umí statické snímky s rozlišením 16 MPx.