Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
HUAWEI
HUAWEI Y7 (2019)
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK

Navrhněte si vlastní pouzdro pro HUAWEI Y7 (2019)

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vytvořte si obal na mobil Huawei Y7 (2019) podle svého

Držíte krok s vývojem mobilních technologií? Koupili jste si nový mobil Huawei Y7 (2019)? Gratulujeme a fandíme vám. V e-shopu Etuo.cz také držíme palec na tepu doby. Máme připravené doplňky, kryty na mobil Huawei i kryty s vlastním motivem. Zvláště na poslední položku jsme hrdí. Pro svůj nový telefon Huawei Y7 (2019) můžete mít zcela unikátní obal s vlastním potiskem. Vytvoření obalu s vlastním potiskem je zcela jednoduché. Přímo zde v e-shopu Etuo.cz spustíte aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Do aplikace nahrajete vybranou fotografii nebo vlastní grafiku. Okamžitě vidíte návrh obalu. Můžete provádět ještě drobné úpravy. Měnit velikost obrázku, posouvat s ním nebo přidat krátký text. Jakmile budete spokojeni, odešlete návrh a objednávku. Potištěný obal odesíláme během jednoho pracovního dne. Obal je plně otěru i oděru odolný a skvěle se udržuje v čistotě.

Pouzdra s grafickou pro Huawei Y7 2019

Individuální obaly s vlastním potiskem jsou skvělým vyjádřením vašeho vkusu. Můžete vzdát hold svým koníčkům a láskám. Někdo si na obal dá fotku svého mazlíčka, jiný chce mít svou rodinu neustále na očích. Fantazii meze neklademe. Je to skutečně jen na vás. Můžete mít kryty s vlastním motivem, kde bude logo vašeho projektu nebo motto, které vás provází soukromým i pracovním životem. Kryty s vlastním motivem jsou navíc plně funkční. Ochrání váš telefon před mechanickým poškozením i nečistotami.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Huawei Y7 2019

Mobily Huawei patří dlouhodobě ke špičce mobilních zařízení. Vynikají po všech stránkách. V designu udává Huawei tón oboru. Skvělý je poměr výkon a cena. Po nových mobilech Huawei je velká poptávka. Hned začátkem roku 2019 představila značka nový mobil Huawei Y7 (2019). Telefon patří k solidně vybaveným zařízením za dostupné ceny. Potěší velkým LCD displejem s úhlopříčkou 6,26 palce a rozlišením HD+. Displej je bezrámečkový a má výřez ve tvaru kapky vody. Hlavní fotoaparát je duální s rozlišením 13 MPx, selfie kamera je ukryta ve výřezu a umí statické snímky s rozlišením 16 MPx.