CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Y6S

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vyhrajte si s návrhem obalu na mobil Huawei Y6s s vlastním potiskem

Ať už pro vás platí heslo, kdo si hraje, nezlobí, nebo jste zkrátka kreativní duše, jsou tady kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Y6s právě pro vás. Můžete si zcela sami, podle vaší představivosti a nápaditosti vytvořit obal na mobil Huawei Y6s, který nebude mít nikdo jiný na světě. A je jedno zda na něm budete prezentovat vlastní grafický um nebo fotku rodiny. Vše je pouze ve vašich rukou. Stačí jen chvilka času, nápad a aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Y6s. Malý tip – inspiraci najdete na našem Instagramu Etuo.cz. Připravený obrázek, v dostatečné kvalitě pro tisk, nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Y6s. Ta je přímo tady na stránce e-shopu Etuo.cz. V aplikaci ihned uvidíte, jak bude obal s vlastním potiskem vypadat. Můžete ho ještě vyladit a případně přidat i text.

Designový doplněk, prostor pro prezentaci nápadů i ochránce mobilu Huawei Y6s

Obal s vlastním potiskem na mobil Huawei Y6s je jedinečným produktem. Můžete na něm mít své lásky a milované, nebo ho třeba využít k prezentaci vlastních projektů. Kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Y6s jsou také populární jako malá nástěnka snů, kterou máte neustále u sebe. Zkrátka možnosti využití krytu s vlastním motivem na mobil Huawei Y6s jsou téměř nekonečné. A jsme zvědavi, s jakým nápadem přijdete právě vy. V každém případě si ale můžete být jisti, že je obal s vlastním potiskem na mobil Huawei Y6s vyrobený z kvalitních materiálů. Navíc přesně kopíruje tvar a rozměry mobilu Huawei Y6s, takže na něm dobře sedí a chrání jej.

Chytrý telefon Huawei Y6s za dobrou cenu

Značka Huawei každoročně chrlí smartphony různých cenových kategorií. Mobil Huawei Y6s patří k té nižší, nicméně i tak přináší zajímavou výbavu.