Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Y6P

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 100
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Užijte si kreativní tvorbu a buďte autorem obalu na Huawei Y6p s vlastním potiskem

Můžete si vyzkoušet, jaké je to být designérem obalu na mobil Huawei Y6p s vlastním potiskem. Nebo si jen užít kreativní chvilku a sladit si obal na mobil Huawei Y6p s vaším stylem, zájmy a koníčky. A navíc tak budete mít obal na mobil Huawei Y6p, který nemá nikdo jiný na světě. Je to jedinečná příležitost, kdy si sami můžete vytvořit kryt s vlastním motivem pro mobil Huawei Y6p. Postup je velmi snadný. Zde v e-shopu Etuo.cz je jednoduchá aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Y6p. Pusťte si ji a nahrajte do ní připravený obrázek. Co bude na obrázku a pak na obalu s vlastním potiskem na mobil Huawei Y6p, je jen na vaší fantazii. Může to být fotka z dovolené, obrázek, který nakreslila vaše dcerka nebo logo vaší firmy. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Y6p hned uvidíte, jak bude obal na mobil Huawei Y6p s vaším potiskem vypadat. Dolaďte jej a pošlete k nám do výroby.

Kryty s vlastním motivem dobře chrání tělo mobilu Huawei Y6p

Obal s vlastním potiskem je účinnou ochranou mobilu Huawei Y6p před mechanickými poškozením i prachem a nečistotami. Obaly s vlastním potiskem na mobil Huawei Y6p jsou z kvalitních materiálů, které mají dlouhou životnost a skvělou odolnost. Navíc ideálně kopíruji rozměry i tvar mobilu Huawei Y6p. Díky tomu kryty s vlastním motivem na mobilu Huawei Y6p na těle telefonu dobře drží, nepadají a chrání ho před mechanickým poškozením. Jeden soukromý tip. Kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Y6p můžete také darovat. Spojují vaši kreativní tvorbu a ryze praktický dárek.

Levný chytrý mobil Huawei Y6p

Sháníte velice levný chytrý telefon a nevadí vám, že nebudete mít možnost využívat služeb Googlu? Pak je smartphone Huawei Y6p dobrým řešením.