CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Y6 Pro (2019)

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Huawei Y6 Pro (2019) podle svého

Mobilní telefon Huawei Y6 Pro (2019) výrobce určil pro mladou generaci. Už proto jsme se rozhodli nabídnout vám možnost obléknout si tento smartphone stylově a po svém. Přímo na našich stránkách pro něj můžete vyrobit kryt s vlastním potiskem. Nepotřebujete kvůli tomu stahovat žádnou aplikaci a zabírat kapacitu svého zařízení. Stačí pár minut na našich stránkách a originální obal na mobil Huawei Y6 Pro (2019) může být na světě.

Pouzdra s grafickou pro Huawei Y6 Pro (2019)

Kryty na mobil jsou v poslední době velký hit. Vyřádit se na nich můžete sami pro sebe anebo jimi můžete překvapit někoho ze svých blízkých. Usnadníme vám to. Bílá plocha, kterou vidíte před sebou, je totiž přímo určená pro mobilní telefon Huawei Y6 Pro (2019). Veškeré výřezy pro funkční i ovládací prvky jsou tam, kde mají být a i rozměry smartphonu zcela odpovídají. Na vás je vymyslet, jak svůj obal pojmete. Na bílou plochu pouzdra na mobil můžete nahrát fotku ze svého úložiště nebo použít libovolný motiv z internetu. Stačí, když bude mít dostatečné rozlišení. Inspiraci najdete i u nás v galerii, která je vám plně k dispozici. Pokud je jeden motiv málo, můžete je různě kombinovat a vrstvit. Všechno jde jednoduše a intuitivně. Natáčejte, posouvejte, zvětšujte či zmenšujte obrázky, dokud nebudete s výsledkem zcela spokojeni. Použití textového editoru je zcela na vás. Stejně jako využití tlačítka, kterým dobarvíte pozadí. Kryty na mobil Huawei vytiskneme stejnou technikou, jako obaly v naší nabídce. Za kvalitu proto můžeme ručit.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Huawei Y6 Pro (2019)

Huawei Y6 Pro (2019) v některých parametrech dokonce překonává i základní verzi. Je to další z řady telefonů, které se snaží prosadit v husté konkurenci střední třídy. Pokud se mu to podaří, díky obalu s vlastním potiskem budete mít náskok a svůj telefon si poznáte, ať už vedle něj bude ležet stejných mobilů, kolik chce.