Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Y6 (2019) 

(Počet produktů: 2)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 103
Výrobce / Série 2
Barva 2
Řazení: 
Pozice
Název produktu
Cena
Vytvořeno v
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model zařízení
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Huawei Y6 (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Wallet Book

Huawei Y6 (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 654 Kč Běžná cena 769 Kč
Huawei Y6 (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - červená DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Soft Flex

Huawei Y6 (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - červená

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
 

Vytvořte si obal na mobil Huawei Y6 (2019) podle svého

Y v názvu telefonu Huawei Y6 (2019) prozrazuje, že telefon je určený pro youngs, tedy mladé. Už proto jsme ho jako jedni z prvních přidali do naší kreativní dílny, kde si můžete vytvořit kryty s vlastním motivem. Je to snadné. Pokud s tím ještě nemáte žádné zkušenosti, jsme si jistí, že se rychle zorientujete.

Pouzdra s grafickou pro Huawei Y6 (2019)

Základ pro tvorbu obalu s vlastním potiskem tvoří bílá plocha. Ta přesně odpovídá telefonu Huawei Y6 (2019). Všechny výřezy na funkční i ovládací prvky jsou tam, kde mají být, včetně fotoaparátu v levém horním rohu i čtečky otisků prstů uprostřed zad. Na tuto plochu nahrajte jeden či více obrázků z paměti svého zařízení nebo z internetu. Spoustu možností a inspirace najdete i u nás v galerii. Obrázek či jejich kombinaci můžete posouvat, zvětšovat či zmenšovat a různě natáčet tak, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku. Textové tlačítko umožní přidat na obal nějaká slova. Nabízí se přitom celá řada fontů, velikosti písma i barev. Tento nástroj je velmi oblíbený, pokud chcete kryty na mobil Huawei udělat radost někomu ze svých blízkých. Nakonec ještě zkontrolujte detaily. Pokud někde vykukuje původní bílá barva, můžete ji jednoduše přetřít vhodným odstínem z naší palety. Až budete s výsledkem spokojeni, zadejte obal do výroby. Pouzdra na mobil s vašimi návrhy tiskneme stejnou technikou jako obaly v naší nabídce. Barvy proto budou stejně stálé a tiskl odolný tak, jak jste od nás zvyklí.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Huawei Y6 (2019)

Telefon Huawei Y6 (2019) navazuje na úspěšný základní model Y6, který firma představila již v roce 2015. Od té doby se dočkal celé řady vylepšení. Základní myšlenka zůstala stejná: vytvořit ekonomicky dostupný telefon, který bude mít vše, co mladá generace od telefonu dneška očekává. Důraz přitom leží na kvalitním fotoaparátu včetně selfie kamery. Ta usnadňuje pořizování snímků, které jsou v první řadě určené pro sociální sítě.