Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Y5 (2019)

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 100
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Huawei Y5 (2019) podle svého

Prodíráte se nabídkou ochranných krytů a obalů na mobilní telefony? Hledáte, hledáte, hledáte, ale stále nenacházíte ten pravý? Nic vás nezaujalo, nic vás nepřekvapilo, nic vás nebrnklo do očí? Jsou pěkné, ale pořád to není ono? Pak na nic nečekejte a vykašlete se na celou nabídku. Vytvořte si kryty s vlastním motivem.

Kryty s vlastním potiskem jsou ty nejlepší: Huawei Y5 (2019)

Každý člověk je odlišný. Někomu si líbí roztomilá zvířátka, jiný dává přednost postapokalyptickým výjevům. Je tedy naprosto jasné, že ne všem se musí líbit nabídka již předtištěných pouzder na mobil. Ať už vlastníte Huawei Y5 (2019) nebo jiný model, i vy jej můžete ochránit proti škrábancům s vysoce originálním obalem, které bude přesně dle vašich představ. Bude totiž s vašim vlastním potiskem. Jak na to? Stačí si vybrat typ krytu, vložit k objednávce vaši vlastní grafiku nebo fotografii a odeslat. Do pár dnů budete v rukou držet kryt na mobil Huawei Y5 (2019), který předčí celou internetovou nabídku i s kamennými obchody. Takový obal na mobil ještě svět neviděl. A vy navíc budete mít naprostou jistotu, že se vašemu Huawei Y5 (2019) nic nestane. Vrypy, rýhy, škrábance už totiž nebudou mít jedinou šanci.

Huawei Y5 (2019) - proč byste si jej měli chránit?

Odhalte design inspirovaný přírodou. Huawei Y5 (2019) rozhodně není telefon, který byste přehlédli. Disponuje 5,71palcovým HD+ displejem s výřezem v horní části. Rozlišení displeje je HD+ (1520 x 720 pixelů). O výkon tohoto telefonu se postará MediaTek Helio A22, který doplní 2GB RAM paměť a 32/64GB vnitřní paměti. Všimnout si můžete toho, že Huawei Y5 (2019) nemá čtečku otisků prstů. K odemykání se využívá hlavně selfie kamera, která podporuje skenování obličeje. Huawei Y5 2019 obsahuje baterii s kapacitou 3 020 mAh, která vystačí až na 16 hodin přehrávání videa nebo až 74 hodin poslechu muziky. A také si užijete až 10hodinové surfování na rychlé 4G síti.