CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei P40 Pro Plus

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Designové obaly, cool kryty i luxusní pouzdra na mobil Huawei P40 Pro Plus

Je nám jasné, že každý klient od obalu na mobil Huawei P40 Pro Plus očekává zcela něco odlišného. Snažíme se vaše požadavky vnímat a připravili jsme tak kryty na mobil Huawei P40 Pro Plus, které jsou ryze praktické, ale ji spoustu zajímavých designových kousků. Všechny obaly i kryty na mobil Huawei P40 Pro Plus však musí splňovat jednu věc. Musí naplnit vysoký standard kvality materiálů a preciznosti zpracování. V e-shopu Etuo.cz jsou pro váš smartphone přichystány jemné silikonové kryty na mobil Huawei P40 Pro Plus i pevná plastová pouzdra. Nechybí samozřejmě ani luxusní kožené obaly, ale také trendy dřevěné kryty na mobil Huawei P40 Pro Plus i speciální odolná pouzdra. Oblíbené jsou třpytivé zadní kryty na mobil Huawei P40 Pro Plus i ty s nevšedními tekutými efekty.

Proměnlivé pojetí dobrého ochránce telefonu Huawei P40 Pro Plus

Obal na mobil Huawei P40 Pro Plus samozřejmě může mít zcela odlišné pojetí. Někomu se na obalu na mobil Huawei P40 Pro Plus líbí potisk fotografií, jinému umělecké koláře jídla či nářadí. A někdo další chce pouzdro na mobil Huawei P40 Pro Plus s dekorem jako z babiččina herbáře. Do kanceláře jsou ideální jednobarevná decentní pouzdra, která snadno sladíte s doplňky i outfitem. Po práci ale přichází volný čas a to je chvíle pro trochu odvazu. Převlečte váš mobil Samsung Galaxy Note 10 Plus do nového obalu a bavte se. Na výběr je několik stovek dekorů a jejich paletu neustále rozšiřujeme. Všechny obaly na mobil Huawei P40 Pro Plus jsou dobrým zabezpečením mobilu před poškozením jeho vnějšího pláště. Jsou z kvalitních materiálů a pečlivě kopírují tvar i rozměry zařízení.

Smartphone Samsung Galaxy Note 10 Plus

Krásný a technologiemi nabitý mobil Samsung Galaxy Note 10 Plus slibuje spoustu zábavy. Má super výkon, výborný foťák a spoustu vychytávek.