Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei P40 Pro

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 100
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ukažte světu váš obal na mobil Huawei P40 Pro s vlastním potiskem

Nekompromisní, krásný a jedinečný, takový je obal s vlastním potiskem na mobil Huawei P40 Pro, který pochází z vaší vlastní dílny. Že takový ještě nemáte? To není problém. Udělejte si chvilku času a vytvořte si váš vlastní obal na mobil Huawei P40 Pro. Je to otázka chvilky. Potřebujete pouze obrázek s vašim vlastním motivem, aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei P40 Pro a pár minut. Natisknout si můžete nechat fotografii, grafiku nebo třeba logo vašeho projektu. Je to skutečně pouze na vás. Pro inspiraci můžete navštívit Instagram Etuo.cz. Jsou tam nejpovedenější obaly s vlastním potiskem našich spokojených zákazníků. Jakmile máte obrázek připravený, otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem a nahrajte ho do ní. Aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei P40 Pro umožňuje i další úpravy, se kterými návrh vyladíte.

Dobrý ochránce mobilu Huawei P40 Pro i místo pro sny

Obal s vlastním potiskem na mobil Huawei P40 Pro je ideálním prostorem pro vaše lásky, sny a věci, které milujete. Můžete světu ukázat vaši práci, vaše sny, ale třeba se i pochlubit krásnými potomky. Je to skutečně jen ve vašich rukou. V každém případě obaly na mobil Huawei P40 Pro s vlastním potiskem jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Navíc kopírují tvar a rozměry mobilu Huawei P40 Pro, ostatně proto na něm dobře sedí a mohou ho ideálně chránit. Potisk je ve vysoké kvalitě, nemusíte se bát otěru nebo oděru.

Chytrý telefon Huawei P40 Pro

Novinkový smartphone Huawei P40 Pro je opravdu pecka. Je nabitý technologiemi, super výkonem a fotoaparátem se čtyřmi kamerami i spoustou vychytávek pro luxusní fotografie. Nesmí chybět ani baterie s pořádnou kapacitou a spousta úložného prostoru pro všechny fotky vyfocené fotoaparátem mobilu Huawei P40 Pro.