Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei P40 Lite E 

(Počet produktů: 3)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 103
Výrobce / Série 3
Barva 2
Řazení: 
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Huawei P40 Lite E - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - růžový

Navrhnout kryt Soft Flex

Huawei P40 Lite E - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - růžový

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
Huawei P40 Lite E - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Wallet Book

Huawei P40 Lite E - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 654 Kč Běžná cena 769 Kč
Huawei P40 Lite E - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Huawei P40 Lite E - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Buďte designérem obalu na mobil Huawei P40 Lite E

Váš nový mobil Huawei P40 Lite E si zaslouží nový obal na mobil. A nemusí být vůbec tuctový. Klidně se můžete odvázat a stát se návrhářem designu jeho potisku. Stačí jen využít aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei P40 Lite E od Etuo.cz, která je tady na stránce. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem si sami zpracujete potisk pro obal na mobil Huawei P40 Lite E, my ho během dvou pracovních dní vyrobíme a zašleme na vaši adresu. Motiv obalu na mobil Huawei P40 Lite E je jen na vaší fantazii. Využít můžete grafické programy i domácí archiv fotek. Krásně vypadají fotky nejbližších, roztomilých zvířecích přátel nebo třeba nechte na obal s vlastním potiskem natisknout vysněný model auta. Inspiraci hledejte ve vašich snech a na Instagramu Etuo.cz. Jsou tam opravdu povedené kousky. Práce s aplikací pro kryty s vlastním motivem pro mobil Huawei P40 Lite E je intuitivní a zvládne ji každý. Jakmile nahrajete obrázek do aplikace pro kryty s vlastním motivem, ihned uvidíte, jak bude obal s vlastním potiskem vypadat. Stačí už jen obal vyladit.

Krásný a funkční obal na mobil Huawei P40 Lite E

Kryty s vlastním motivem jsou zcela jedinečné a hlavně plně funkční. To znamená, že váš mobil Huawei P40 Lite E dostane dobrou ochranu před nástrahami prostředí. Obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a v rozměrech a tvaru telefonu Huawei P40 Lite E. Mají všechny potřebné otvory na správných místech a v dostatečné velikosti. Nic nebrání bezchybnému provozu fotoaparátu, reproduktorů nebo slotů. Obal s vlastním potiskem se dobře udržuje v čistotě.

Kreativní kamera smartphonu Huawei P40 Lite E

Chytrý telefon Huawei P40 Lite E ničím příliš nevyčnívá, snad jen výbornou akční kamerou, se kterou zažijete spoustu zábavy a nevšedních zážitků.