Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei P40 Lite

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 100
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ukažte vaši kreativitu na kryty s vlastním motivem na mobil Huawei P40 Lite

Chcete váš mobil Huawei P40 Lite něčím ozvláštnit? Něčím, co bude na první pohled ukazovat, že tento telefon Huawei P40 Lite jen váš? Nebo jen nemáte rádi věci, které může mít kdokoliv druhý ve vašem okolí. Pak jsou ideálním řešením kryty s vlastním motivem na mobil Huawei P40 Lite. K jejich vytvoření potřebujete chvilku času, obrázek, který budete chtít na obal s vlastním potiskem na mobil Huawei P40 Lite natisknout a aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Na obrázku může být vlastně cokoliv. Můžete vytvořit vlastní grafiku, použít rodinnou fotku nebo udělat koláž. Krásná inspirace je na Instagramu Etuo.cz. Pak už jen stačí obrázek nahrát do aplikace po kryty s vlastním motivem na mobil Huawei P40 Lite, kterou najdete zde na stránce e-shopu.

Místo pro sny, propagaci projektu i lásky na krytu s vlastním motivem

Obaly s vlastním potiskem na mobil Huawei P40 Lite mají mnoho využití. Pro někoho je kryt s vlastním motivem prostorem pro sebevyjádření, pro jiného je to místo, kde může propagovat svou firmu či projekt. Fantazii a kreativitě meze neklademe. Jediný omezením je vstupní kvalita obrázku, která musí být dostatečná pro tisk. Obaly s vlastním potiskem na mobil Huawei P40 Lite jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné a mají dlouho životnost. I potisk samotný je prováděn ve vysoké kvalitě a je plně otěru a oděru odolný. Nemusíte se tak bát poškození vašeho výtvoru.

Krásný mobil Huawei P40 Lite se zajímavou výbavou

Smartphone Huawei P40 Lite patří ke střední třídě. Určitě zaujme velkým displejem, který je přes celou přední stranu mobilu Huawei P40 Lite a narušuje ho pouze malý průstřel na selfie kameru. Na zadní straně mobilu Huawei P40 Lite najdete čtveřici kamer hlavního fotoaparátu. Bonusem je možnost rychlého nabíjení mobilu.