Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei P30 Pro

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 100
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Huawei P30 Pro podle svého

Největší z trojice novinkových mobilních telefonů pro rok 2019 od značky Huawei, telefon Huawei P30 Pro, nabízí nejvíce pokročilých funkcí. Výrobci smartphonů se v posledních letech zaměřují především na oblíbené fotografování. Na Huawei P30 Pro proto najdete hned čtvernou kameru, se kterou by měla být tato populární kratochvíle ještě větší zábava. Oba výřezy, které vidíte na této maketě, patří právě zadní kameře a všemu, co je nezbytné k jejímu perfektnímu fungování. Dobře umístěné výřezy jsou naprosto zásadní, pokud jde o kryty na mobil. Jen tak bude váš telefon fungovat tak, jak má, i když mu poskytnete důležitou ochranu.

Pouzdra s grafickou pro Huawei P30 Pro

To platí všeobecně, ať už jste zastánci jakéhokoli typu obalu. Zvláštní důležitost mají tyto funkční prvky, pokud si děláte zálusk na kryty s vlastním motivem. Tato speciální kreativní disciplína vám umožní vytvořit si obal zcela podle svého. Použít můžete fotografii či motiv z paměti svého zařízení, z internetu anebo z naší galerie. Obrázky je možné kombinovat, vrstvit či použít jen jejich fragment. V okamžiku, kdy svůj motiv nahrajete na připravenou plochu, důležitost předem připravených funkčních výřezů se naplno projeví. Díky nim získáte dobrou představu, jak své dílo koncipovat, aby otvor v obalu nenarušil jeho celistvost. Jakmile v tom máte jasno, můžete přejít k doladění detailů. Motiv či jejich kombinaci můžete doplnit nějakým textem a uzpůsobit barvu pozadí tak, aby nezůstalo bílé.

Správné výřezy jsou základem pouzdra na mobil Huawei P30 Pro

Pokud jste s návrhem krytu pro Huawei s vlastním potiskem spokojení, jednoduše dokončete objednávku. Vašemu dílu se začneme okamžitě věnovat. Vytiskneme ho stejnou technikou, jako pouzdra v naší nabídce. Tisk bude stálý a barvy odolné. Na svůj vlastní, originální výtvor se můžete těšit, dorazí k vám již za pár dní. Váš telefon Huawei P30 Pro získá praktický doplněk, jaký nemá nikdo jiný na celém světě.