CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei P30 Lite New Edition

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Navrhněte si design obalu s vlastním potiskem na mobil Huawei P30 Lite New Edition

Pro mobil Huawei P30 Lite New Edition si nyní můžete vytvořit potisk obalu zcela podle vašich představ. A není to vůbec nic složitého. Záleží pouze na nápadu a vašich schopnostech. Pokud to umíte s grafickým programem, můžete si navrhnout novou grafiku, ale skvěle vypadají i potisky na obalu na mobil Huawei P30 Lite New Edition s použitím fotografií. Můžete vzít fotky z dovolených a udělat koláž, nebo si na obal s vlastním potiskem nechat natisknout fotku vaší rodinky. Inspiraci můžete najít třeba na našem Instagramu Etuo.cz. Připravený obrázek v tiskové kvalitě pak nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei P30 Lite New Edition. Aplikace pro kryty s vlastním motivem je přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Jen pozor, pro jaký model mobilu ji máte spuštěnou. Zde je pro mobil Huawei P30 Lite New Edition.

Prostor pro vaši invenci a dobrý ochránce mobilu Huawei P30 Lite New Edition

Kryty s vlastním motivem na mobil Huawei P30 Lite New Edition dávají netušené možnosti pro vaše sebevyjádření. Můžete je využít jako manifest vaší práce, nebo třeba jako nástěnku snů. Jsou ale také plně funkční. Obaly na mobil Huawei P30 Lite New Edition s vlastním potiskem ochrání váš telefon před mechanickým poškozením. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s dlouhou životností. I potisk krytu s vlastním motivem na mobil Huawei P30 Lite New Edition je prováděn ve vysoké kvalitě. Je stálobarevný a otěru odolný.

Chytrý telefon Huawei P30 Lite New Edition

Smartphony od Huawei měly na čas problémy a nemohly využívat aplikace Googlu. U mobilu Huawei P30 Lite New Edition už byl problém alespoň částečně vyřešený a na chytrém telefonu už tak aplikace od Googlu najdete. Mobil Huawei P30 Lite New Edition má mimo jiné velkou obrazovku, výkonný procesor a velké úložitě.