CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei P30 Lite

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Huawei P30 Lite podle svého

Duben 2019 je oficiálním datem, ke kterému by měly být představeny nové telefony od čínského giganta Huawei s označením P30. Nejodlehčenější z trojice telefonů, Huawei P30 Lite, nabídne nejméně funkcí, ale zároveň potěší nejvíce přátelskou cenou. Pokud jste vy nebo někdo z vašich blízkých majitelem tohoto smartphonu, jistě si dříve či později položíte otázku, které kryty na mobil Huawei pro něj budou nejvhodnější. Samozřejmě můžete sáhnout po standardním obalu a posílit ochranu svého telefonu krytem, který je běžně k dostání. Jinou alternativu představují kryty s vlastním motivem. Výhod mají celou řadu: jsou vždy originální, nanejvýš osobní a navrhnout je dokáže během několika málo minut každý.

Pouzdra s grafickou pro P30 Lite

S návrhy osobních obalů na telefony máme letité zkušenosti, a proto vám můžeme prozradit, že se stávají čím dál oblíbenějším dárkem. Mají v sobě totiž vše, co má správný dárek mít: jsou praktické a zároveň poskytují důkaz, že druhému rádi věnujete to nejcennější, co máte, totiž trochu vašeho času. Mezi nejčastější návrhy pouzdra na mobil Huawei s vlastním potiskem patří obrázky partnerů, domácích zvířat anebo momentky, které mají připomenout společně strávené chvíle. Použít přitom můžete jednu či více fotografií a ty navíc doplnit nějakým obrázkem z naší galerie. Přidání textu je zcela na vás. Dost často k nám do výrobny přichází nejrůznější přání. Je to skvělý způsob, jak vaše blízké motivovat anebo jim těmi správnými slovy vylepšit každý den. Vždyť na svůj obal se většina z nás dívá opakovaně každý den.

Dbejte na každý detail - P30 Lite

Vaše návrhy nahráváte přímo na kryt určený pro telefon Huawei P30 Lite. Veškeré výřezy telefonu dokonale odpovídají. Plocha, kterou máte k dispozici, je v základu vždy bílá. Pokud ji nevyplníte nějakým motivem, bílá také zůstane. Na závěr vám proto doporučujeme věnovat chvilku detailům, jako je kontrola rozmístění obrázků vzhledem k výřezům či barvě pozadí. Tu můžete velmi snadno přizpůsobit pomocí příslušného tlačítka na spodní liště.