CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei P30

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Huawei P30 podle svého

Následník úspěšné produktové řady značky Huawei, telefon Huawei P30, spadá do vyššího cenového segmentu. Každý, kdo si ho pořídí, jistě rád investuje pár korun navíc do jeho náležité ochrany. Kromě standardní nabídky obalů a pouzder můžete tomuto telefonu pořídit kryty na mobil, které padnou na míru nejen vašemu telefonu, ale i vašemu vkusu. Díky našemu nástroji na tvorbu krytů pro Huawei s vlastním potiskem je vyrobíte jednoduše a za pár minut. Tato dílna je přímou součástí našich stránek, takže nic nemusíte stahovat a zabírat kapacitu svého zařízení. Tedy snad kromě motivu, který si pro svůj telefon zvolíte.

Pouzdra s grafickou pro Huawei P30

Jednou z typických vlastností telefonu Huawei P30 je zadní trojitá kamera. V levé horní části zad makety obalu proto vidíte poměrně velký výřez, který s touto funkcí počítá a je na ni připravený. Připravit se na ni můžete i vy. Vaše kryty s vlastním potiskem sednou přímo na tento model telefonu Huawei P30 a jsou pro něj dokonale přizpůsobené.

Huawei P30 - Kryty s vlastním motivem počítají se vším

K výrobě pouzdra na mobil, který ponese váš typický rukopis, nepotřebujete žádný složitý návod. Prostě se jen řiďte tím, k čemu vás vyzývají jednotlivá tlačítka. Postupně na obal rozmístěte obrázek, či jejich kombinaci, text, který má nést, anebo využijte možnosti nahrát grafiku z naší obsáhlé galerie. Podle zvoleného motivu doporučujeme doladit i pozadí. Každý kousek obalu, který nevyplníte nějakým motivem, zůstane bílý, přesně jako na této maketě. Až budete s výsledkem spokojeni, zadejte ho k nám do výroby. Na vašem návrhu začneme okamžitě pracovat. Za pár dní se můžete těšit na obal na telefon Huawei P30, jaký nebude mít nikdo na světě. Potisk bude přesně takový, jaký jste zadali. Do vašich návrhů totiž nijak nezasahujeme. Před odesláním návrhů si proto pečlivě ověřte, že je opravdu všechno tak, jak si představujete.