CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei P Smart Z

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Zcela unikátní obal na mobil Huawei P Smart Z

Zdá se vám to zvláštní? Že v tom bude háček? Žádný háček, skutečně můžete mít zcela unikátní obal na mobil Huawei P Smart Z s vlastním potiskem. Potiskem, který si sami navrhnete. Takový obal nemůže mít nikdo jiný na světě. Zde v e-shopu najdete aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei P Smart Z. Práce s ní je velice snadná. Zvládne ji opravdu každý. Na začátku obalu na mobil Huawei P Smart Z s vlastním potiskem je nápad, vaše fotka nebo obrázek. Můžete si připravit i vlastní grafický návrh. Pro inspiraci běžte na Instagram Etuo.cz. Najdete tam nejpovedenější kryty s vlastním motivem. V aplikaci uvidíte model obalu pro mobil Huawei P Smart Z, na kterém se zobrazí vámi nahraný obrázek. Návrh ještě dolaďte a doplňte o krátký text. Samozřejmě pouze pokud chcete. Přijaté objednávky k tisku odesíláme zpět do dvou pracovních dní.

P Smart Z: Krásný a plně funkční

Obaly na mobil Huawei P Smart Z s vlastním potiskem jsou jedinečné, krásné a hlavně plně funkční. Chrání váš telefon Huawei P Smart Z před mechanickým poškozením. Kryty s vlastním motivem vybíráme pouze od prověřených dodavatelů, kteří si zakládají na kvalitě materiálu i provedení. Obaly s vlastním potiskem pro mobil Huawei P Smart Z kopírují tvar a rozměry telefonu. Mohou ho tak účinně chránit a neomezují žádnou z funkcí telefonu.

Bezrámečkový telefon Huawei P Smart Z

Smartphone Huawei P Smart Z zcela odpovídá na současné trendy ve světě mobilů. Má bezrámečkový design. Obrazovku neruší žádný výřez. Selfie kamera s 16 MPx je ukryta ve vyjížděcím mechanismu. Zadní strana ukrývá duální fotoaparát. Smartphone Huawei P Smart Z běhá na procesoru Kirin 710 s podporou 4 GB RAM. Základní paměť má jen 64 GB, ale dá se rozšiřovat pomocí mikroSDXC karet. Baterie má zajímavou kapacitu 4 000 mAh.