Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei P Smart Pro 

(Počet produktů: 2)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 103
Výrobce / Série 2
Barva 1
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Huawei P Smart Pro - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Wallet Book

Huawei P Smart Pro - kryt na mobil s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 654 Kč Běžná cena 769 Kč
Huawei P Smart Pro - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Huawei P Smart Pro - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Obal na mobil Huawei P Smart Pro jaký nemá nikdo jiný

Toužíte po unikátních věcech? Máte vlastní vkus, který vystupuje z davu? Nechcete hledat kompromis ani u obalu na mobil Huawei P Smart Pro? Pak jsou kryty s vlastním motivem na mobil Huawei P Smart Pro pro vás to pravé. Stačí jen chvilka času, nápad a aplikace pro kryty s vlastním motivem. Pro nápad můžete zaskočit na náš instagram Etuo.cz. Čas si musíte udělat sami, ale aplikace je připravena přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Huawei P Smart Pro je plně webová a má intuitivní ovládání. Stačí jen připravit si fotku či obrázek a nahrát ho do ní. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem, můžete s fotkami ještě dále pracovat. Přidat lze k krátký text nebo barevné pozadí. Malý tip, dejte si pozor na otvory pro kamery fotoaparátu, aby vám nenarušily hlavní motiv.

Krásný obal na mobil Huawei P Smart Pro, který zároveň chrání

Kryty s vlastním motivem jsou jedinečným prostředkem pro vyjádření vašeho designového názoru. Nebo raději využijete kryt s vlastním motivem na mobil Huawei P Smart Pro jako malý rodinný fotorámeček? Je to jen a jen na vás. Rádi vám vyrobíme obal na mobil Huawei P Smart Pro s vaším vlastním potiskem. Můžete si však být jistí, že obal na mobil Huawei P Smart Pro s vlastním potiskem bude z vysoce kvalitních materiálů a na mobilu bude dobře sedět. Kopíruje totiž tvar a rozměry mobilu Huawei P Smart Pro, proto nepadá a mobil dobře chrání. Tisk je ve vysoké kvalitě a tak se nemusíte bát jeho rozmazání či otření.

Velký chytrý telefon Huawei P Smart Pro

Smartphone Huawei P Smart Pro vyniká především obrovskou obrazovkou s úhlopříčkou 6,58 palce. Nicméně i další výbava mobilu Huawei P Smart Pro není vůbec špatná a slibuje hodně zábavy.