Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei P Smart Plus (2019) 

(Počet produktů: 1)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 103
Výrobce / Série 1
Barva 1
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Sale
Huawei P Smart Plus (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - černá

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Huawei P Smart Plus (2019) - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - černá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Obal na mobil Huawei P Smart Plus (2019) podle vašeho vkusu

Ukažte světu váš jedinečný vkus i na obalu na mobil Huawei P Smart Plus (2019). Stačí jen spustit aplikace pro kryty s vlastním potiskem na mobily Huawei P Smart Plus (2019), kterou najdete zde v e-shopu Etuo.cz. Co budete pro obal s vlastním potiskem potřebovat? Fotografii nebo grafiku, která odpovídá vašemu vkusu, spuštěnou aplikaci pro kryty s vlastním motivem a pár minut času. Pro inspiraci se podívejte na náš Instagram Etuo.cz. Připravený obrázek nahrajte do aplikace a zkontrolujte, jak bude na obalu na mobil Huawei P Smart Plus (2019) vypadat. Aplikace umožňuje drobné úpravy a přidání textu. Návrh obalu na mobil Huawei P Smart Plus (2019) tak můžete vyladit do nejmenších detailů.

Prostor pro vaše sebevyjádření: Huawei P Smart Plus (2019)

Kryty s vlastním motivem pro mobily Huawei P Smart Plus (2019) jsou ideálním prostorem pro vaše sebevyjádření. Milujete decentní barvy se zajímavým akcentem geometrických vzorů? Chcete prezentovat váš aktuální projekt i na obalu telefonu Huawei P Smart Plus (2019)? Nebo chcete jednoznačně demonstrovat vaše názory? Vše je dovoleno, vše se smí. Je to zcela na vaší fantazii, jak obal s vlastním potiskem pro mobil Huawei P Smart Plus (2019) pojmete. Někdo z něj má praktický foto rámeček, jiný malou nástěnku snů a přání. A co na kryty s vlastním motivem Huawei P Smart Plus (2019) dáte vy?

Smartphone Huawei P Smart Plus (2019) vyniká designem

Při tvorbě smartphonu Huawei P Smart Plus (2019) se tvůrci soustředili především na design a fotoaparát. Design telefonu Huawei P Smart Plus (2019) je vyladěný do posledního puntíku. Telefon má příjemně zaoblený tvar, který oceníte při dlouhých hovorech i při práci s aplikacemi. Další věc, kterou smartphone Huawei P Smart Plus (2019) vyniká je nízká hmotnost. Nicméně plastové tělo telefonu Huawei P Smart Plus (2019) není ideální a je dobré ho uschovat do kvalitního obalu.