Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei P Smart (2021)

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 100
×
Výrobce / Série 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Designérem dnes může být každý

Líbilo by se vám pracovat jako návrhář obalů na telefon? Bavilo by vás vymýšlet stále nové a nové motivy, které budou uživatele těšit každý den? Díky etuo.cz si tento sen můžete snadno splnit a udělat tak radost buď sobě nebo někomu ze svých blízkých. Pro telefon Huawei P Smart (2021) nově nabízíme možnost navrhnout si kryt s vlastním potiskem. Vaší kreativitě se meze nekladou. Pokud vás navrhování zaujme, takových obalů si můžete vyrobit, kolik se vám zachce.

Originální pouzdra na mobil

Vyrobit si kryty na mobil s vaším originálním rukopisem je překvapivě snadné. K ruce máte náš intuitivní nástroj, se kterým je výroba hračka. Stačí následovat pokynů jednotlivých tlačítek. Na výběr máte z možností přidat obrázek, přidat text nebo přidat grafiku z naší galerie, kterou jsme pro vás exkluzivně zpřístupnili. Ke kvalitnímu výsledku přispívá i fakt, že obal, na který budete svůj originální výtvor umisťovat, odpovídá telefonu Huawei P Smart (2021). Všechny otvory a výřezy jsou na svých místech, takže získáte dobrou představu, jak bude váš výrobek nakonec vypadat. Před odeslání objednávky ještě doporučujeme věnovat pozornost tlačítku „barva pozadí“. Tam, kam nezasáhne váš obrázek či obrázky, zůstane původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Kryty s vlastním motivem tiskneme přesně tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom používáme, je stejná jako u obalů na mobil v naší nabídce. Za jeho kvalitu proto ručíme.

Šikovně umístěná kamera

Na modelu Huawei P Smart (2021) musíme vyzdvihnout zadní čtvernou kameru, která je šikovně umístěná v levém horním rohu. Její čočky se 48, 8, 2 a 2 pixely jsou pěkně uspořádané do jednoho sloupu, takže pro váš návrh zbývá tolik prostoru, kolik jen bylo možné. Jak se s ním vypořádáte, je jen na vás. My vám přitom přejeme dostatek inspirace.