Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei Nova 5T

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 100
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vykouzlete si obal s vlastním potiskem na chytrý telefon Huawei Nova 5T

Nejsou za tím žádné čáry, ale skutečně si můžete pohrát a vytvořit si zcela unikátní obal na mobil Huawei Nova 5T s vlastním potiskem podle vaší představy. Pro inspiraci můžete zaskočit na náš instagram Etuo.cz. Oblíbené jsou rodinné fotky a momentky z dovolených. Ale můžete se více odvázat a vytvořit si vlastní grafiku. Pak už jen stačí pustit aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobilu Huawei Nova 5T. Připravený obrázek v tiskové kvalitě, to je nutné dodržet, nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Ukáže se vám model obalu na mobil a na něm váš obrázek. Aplikace pro kryty s vlastním motivem umožňuje ještě dodatečné úpravy. Vylaďte hlavně umístění obrázku vzhledem k otvorům pro kamery fotoaparátu. Jamile budete spokojeni, odešlete objednávku a za dva pracovní dny poputuje obal s vlastním potiskem na vaší adresu.

Šance na sebevyjádření i funkční obal na mobil Huawei Nova 5T

Kryty s vlastním motivem na mobil Huawei Nova 5T jsou vaší šancí ukázat světu, o čem sníte, co ve vás je ukryto. Pokud jste kreativní duše, ukažte to. Rádi cestujete a máte stovky nádherných fotek? Ukažte je na krytu s vlastním motivem. Pochlubte se dětmi nebo rodinným mazlíkem. Je to opravdu jen na vás. Můžete si však být jisti, že obal s vlastním potiskem je dobrým ochráncem mobilu Huawei Nova 5T. Je z kvalitních materiálů a kopíruje rozměry a tvar mobilu. Díky tomu ho může účinně ochránit.

Chytrý telefon Huawei Nova 5T

Smartphone Huawei Nova 5T patří k zajímavým novinkám roku 2019. Jen škoda, že oproti Honoru 20 ze stejné stáje, nemá více odlišností. Nicméně, čeká na vás super fotoaparát se čtyřmi hlavními kamerami a rozlišením 48 MPx a baterie se super rychlým dobíjením.