Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei MediaPad M6 8.4 

(Počet produktů: 1)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 103
Výrobce / Série 1
Barva 1
Řazení: 
Pozice
Název produktu
Cena
Vytvořeno v
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model zařízení
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Sale
Huawei MediaPad M6 8.4 - kryt na tablet s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Navrhnout kryt Wallet Book

Huawei MediaPad M6 8.4 - kryt na tablet s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 622 Kč Běžná cena 889 Kč
 

Obal na tablet Huawei MediaPad M6 8.4 podle vaší fantazie

Kryty s vlastním motivem Huawei MediaPad M6 8.4 zajistí, že nuda skončila. Můžete se odvázat, jak budete chtít. Navrhněte si obal s vlastním potiskem na tablet Huawei MediaPad M6 8.4 zcela bez kompromisů. Je jen na vás, jak bude vypadat. Obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny z kvalitních mateirálů a v rozměrech tabletu Huawei MediaPad M6 8.4. Jak na kryty s vlastním motivem? Tady na stránce máte aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Její ovládání je zcela jednoduché. Můžete nahrát vlastní fotku nebo obrázek, nebo využít nabídku z galerie a tvořit. Okamžitě uvidíte, jak bude obal s vlastním potiskem na tablet Huawei MediaPad M6 8.4 vypadat. S úpravami, které aplikace umožňuje, obal dolaďte na maximum a odešlete k tisku.

Designový doplněk i způsob sebevyjádření

Ať už chcete mít dokonalý designový obal na tablet Huawei MediaPad M6 8.4, který vyhovuje vašemu vkusu, nebo chcete ukázat lásku ke koníčkům či rodině, jsou kryty s vlastím motivem jedinečným způsobem pro vaše sebevyjádření. Je jen na vaší fantazii, co na obalu bude. Může to být fotka rodiny, nebo třeba design s logem vašeho nejnovějšího projektu. V každém případě obal s vlastním potiskem je plně funkční. To znamená, že tablet Huawei MediaPad M6 8.4 je plně chráněn před nepřízní okolí. Obal s vlastním potiskem ochrání tablet před mechanickým poškozením a přední klapka obalu ochrání i citlivý displej. Kryty s vlastním motivem jsou potisknuty ve vysoce kvalitním provedení. Tisk je plně otěru i oděru odolný.

Tablet Huawei MediaPad M6 8.4 do kabelky

Za dobrou cenu slušný výkon, přesně to je krédo společnosti Huawei. A to také naplňuje tablet Huawei MediaPad M6 8.4. Navíc jeho menší rozměry oceníte při častém cestování, nebo pokud chcete mít tablet Huawei MediaPad M6 8.4 neustále u sebe.