CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei MediaPad M6 10.8

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal na tablet Huawei MediaPad M6 10.8 s vlastním potiskem

Navrhněte si obal na tablet s vlastním potiskem, který bude podle vašich představ. Už žádné kompromisy. Máte vlastní představu, jaký obrázek by měl na obalu na tablet Huawei MediaPad M6 10.8 být? Sem s ní. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem si obal na tablet Huawei MediaPad M6 10.8 navrhnete sami. Co budete potřebovat? Aplikaci pro kryty s vlastním motivem na tablet Huawei MediaPad M6 10.8, která je zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Obrázek nebo fotografii, kterou chcete na obal vytisknout. A pak už stačí jen pár minut času. Obrázek nahrajete do aplikace, na modelu obalu pro tablet Huawei MediaPad M6 10.8 upravíte detaily a odešlete k tisku. Druhý pracovní den po obdržení objednávky obal odešleme na vaši adresu.

Spousta prostoru pro sebevyjádření i dobrý ochránce

Obal na tablet Huawei MediaPad M6 10.8 s vlastním potiskem nabízí opravdu hodně místa pro vyjádření vaší fantazie. Můžete zkusit i koláž z krásných okamžiků, nebo obal s vlastním potiskem pojmout jako rodinné album. V každém případě je obal na tablet Huawei MediaPad M6 10.8 s vlastním potiskem plně funkční a tablet Huawei MediaPad M6 10.8 ochrání před mechanickými poškozeními vnější části zařízení. Je vyroben z kvalitních materiálů a v rozměrech modelu Huawei MediaPad M6 10.8. Proto dobře dosedne na jeho tělo a chrání jej. I otvor pro foťák a reproduktory je na správném místě a v dostatečné velikosti.

Klasický tablet větších rozměrů

Tablet Huawei MediaPad M6 10.8 patří k naprosté klasice, která kromě velikosti nevybočuje ze standardů Huawei. Deset palců je solidní velikost, která nabízí příjemné zážitky z videí. O provoz se stara procesor Kirin 980 a 4 GB RAM. Operační systém je standardní Android Pie 9.0. Hlavní kamera fotoaparátu je jedna a má rozlišení 13 MPx. Selfie kamerka pak nabídne rozlišení 8 MPx.