Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei MatePad T8 

(Počet produktů: 1)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 103
Výrobce / Série 1
Barva 1
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Huawei MatePad T8 - kryt na tablet s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Navrhnout kryt Wallet Book

Huawei MatePad T8 - kryt na tablet s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 756 Kč Běžná cena 889 Kč
 

Jedinečný obal s vlastním potiskem na tablet Huawei MatePad T8

Jste kreativní? Máte jedinečný vlastní styl? Nebo chcete využít obrovskou plochu, kterou vám obal na tablet Huawei MatePad T8 dává, k prezentaci vlastní práce? Je to asi jedno. V každém případě si můžete pro tablet Huawei MatePad T8 nechat vyrobit obal s vlastním potiskem podle vašeho vlastního návrhu. Získáte tak naprosto jedinečný doplněk tabletu Huawei MatePad T8, který ho zároveň dobře ochrání před mechanickými poškozeními. Kryty s vlastním motivem na tablet Huawei MatePad T8 jsou kvalitními ochránci těla zařízení a unikátním vzhledem. Co budete potřebovat? Nápad, trochu času a chuť tvořit. A samozřejmě i aplikaci pro kryty s vlastním motivem na tablet Huawei MatePad T8. Na kryt si můžete nechat natisknout oblíbenou fotku, vlastní grafickou práci nebo třeba logo vaší společnosti. Připravený obrázek, v dostatečné kvalitě pro tisk na velkou plochu obalu na tablet Huawei MatePad T8, nahrajte ho do aplikace pro kryty s vlastním motivem. V aplikaci ještě návrh obalu na tablet Huawei MatePad T8 doupravte. Pozor hlavně na otvor pro foťák.

Obal s vlastním potiskem na tablet Huawei MatePad T8 jako prostor pro sny

Velkou plochu obalu s vlastním potiskem na tablet Huawei MatePad T8 můžete využít prakticky k čemukoliv. Můžete si na něm splnit sen o jedinečné autorské grafice z vaší vlastní dílny, nebo třeba z něj vytvořit přenosnou nástěnku snů. Prostoru je na obalu na tablet na to dost. Můžete ho ale využít k prezentaci vaší společnosti a práce. Je to jen na vás a vaší fantazii. V každém případě si můžete být jistí, že obal s vlastním potiskem tablet Huawei MatePad T8 spolehlivě ochrání před malými a většími nehodami při každodenním používání.

Praktický tablet Huawei MatePad T8

Tablet Huawei MatePad T8 je ideálním řešením, pokud hledáte malé přenosné zařízení pro práci či zábavu za velice dostupnou cenu.