CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei MatePad T10S

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Jedinečný obal s vlastním potiskem pro tablet Huawei MatePad T10s

I pro tablet Huawei MatePad T10s jsme připravili jedinečnou možnost vytvořit si unikátní obal na tablet Huawei MatePad T10s s vlastním potiskem podle vašeho návrhu. A pokud i vy máte svůj vlastní jedinečný styl, můžete tuto příležitost chytit za pačesy a začít tvořit. Budete mít jedinečný kousek, který nemá nikdo jiný na světě, a skoncujete s věčnými kompromisy. Kryty s vlastním motivem na tablet Huawei MatePad T10s jsou nejen krásné a jedinečné, jsou také zcela plně funkční. Pro tablet Huawei MatePad T10s poskytují spolehlivou ochranu. Jak tedy na obal na tablet Huawei MatePad T10s s vlastním potiskem? Stačí jen trocha fantazie a pár minut času. Vše pak zpracujete v naší aplikaci pro kryty s vlastním motivem na tablet Huawei MatePad T10s. Na kryt si můžete nechat natisknout obrázek dětí, vlastní malbu nebo třeba logo vaší společnosti. Jen pozor, podkladový obrázek musí být v dostatečné kvalitě. Obrázek pak vložte do aplikace pro kryty s vlastním motivem a doupravte. Váš obal na tablet Huawei MatePad T10s přece musí být bezvadný.

Místo pro umělecké ambice i sny na obalu s vlastním potiskem na tablet Huawei MatePad T10s

Pohrajte si. Maximálně využijte celou plochu obalu s vlastním potiskem. Plňte si přání. Propagujete vaši společnost či projekt. Vše je povoleno, vše smíte. Je to jen na vás a vaší fantazii. V každém případě si můžete být jistí, že obal s vlastním potiskem tablet Huawei MatePad T10s spolehlivě ochrání před každodenními dobrými úrazy. Ochrání zařízení také před oděrkami i nečistotami. Kryty s vlastním motivem na tablet Huawei MatePad T10s jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů s dlouhou životností. Potisk je plně otěru i oděru odolný a dlouho tak dělá radost.

Tablet Huawei MatePad T10s

Tablet Huawei MatePad T10s má vyšší rozlišení obrazovky a také navýšenou kapacitu základní paměti. Oproti T10 má i o malinko větší obrazovku.