Navrhněte si vlastní pouzdro pro Huawei MatePad 10.4 

(Počet produktů: 1)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 103
Výrobce / Série 1
Barva 1
Řazení: 
Pozice
Název produktu
Cena
Vytvořeno v
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model zařízení
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Huawei MatePad 10.4 - kryt na tablet s vlastním motivem Wallet Book - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Wallet Book

Huawei MatePad 10.4 - kryt na tablet s vlastním motivem Wallet Book - bílá

Akční cena 756 Kč Běžná cena 889 Kč
 

Využijte velkou plochu tabletu Huawei MatePad 10.4 pro obal s vlastním potiskem

Velké tělo tabletu Huawei MatePad 10.4 ukrývá skvělou příležitost pro vaše kreativní vyžití. Jsou to naprosto kouzelné obaly na tablet Huawei MatePad 10.4 s vlastním potiskem, kde autorem potisku můžete být vy sami. Můžete si užít skvělou kreativní chvilku a tvořit v grafickém programu. Nebo tuto příležitost vnímat více pragmaticky a využít kryty s vlastním motivem na tablet Huawei MatePad 10.4 jako pro propagaci vaší práce, projektu či firmy. A jak postupovat? Je to snadné a zvládne to opravdu každý. Udělejte si chvilku času, pusťte si aplikaci pro kryty s vlastním motivem na tablet Huawei MatePad 10.4 a připravte si obrázek, který budete chtít natisknout na obal na tablet. Jakmile obrázek vložíte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na tablet Huawei MatePad 10.4, uvidíte na modelu obalu, jak bude výsledek vypadat. Využijte možností pro doladění návrhu, které aplikace pro kryty s vlastním motivem na tablet Huawei MatePad 10.4 dává. Můžete pohybovat s obrázkem, měnit pozadí nebo přidávat text.

Obal s vlastním potiskem na tablet Huawei MatePad 10.4 je velmi efektní i účinný

Dbáme na to, aby tisk na obalu s vlastním potiskem byl perfektní. Musí něco vydržet a tak je odolný proti slunečnímu záření, ale i proti oděru. Zároveň je však jasné, že obaly na tablet Huawei MatePad 10.4 musí být účinnou ochranou. A je jedno jestli jde o zajímavý obal s vlastním potiskem nebo některý z klasických krytů na tablet Huawei MatePad 10.4. Je proto nezbytné, aby měl obal s vlastním potiskem na tablet Huawei MatePad 10.4 ideální tvar a na zařízení dobře seděl. Zároveň musí být z velmi kvalitního materiálu, který je odolný a má dlouhou životnost.

Tablet Huawei MatePad 10.4

Značka Huawei přinesla nový desetipalcový tablet Huawei MatePad 10.4, který má zajímavou výbavu, ale cenou se stále drží relativně při zemi.